*

Zoeken
  Zoeken met  
12.5 °C
WNW 2
 
files 20
49 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 23 jul 2010, 19:49

Angelina Jolie is een beetje geschift

van onze redactie
AMSTERDAM -  Angelina Jolie is naar eigen zeggen een beetje geschift. "Ik heb zeker een instabiele kant."

Dit zegt de Amerikaanse actrice in een interview met USA Today. "We hebben allemaal onze donkere kant. Ik ben voor de ogen van heel de wereld opgegroeid. Ik ben door een bizarre tijd gegaan."

Angelina vervolgt: "Het is grappig om te zien hoe moedige daden door de jaren heen veranderen. Ik vind het moederschap een van de engste en moedigste rollen die ik ooit heb moeten spelen. Dat is veel heftiger dan dat je op je 20e bijvoorbeeld in een zwembad springt."

Over haar relatie met Brad Pitt, met wie ze volgens geruchten relatieproblemen zou hebben, zegt ze: "Hij heeft me een beter persoon gemaakt. Ik heb heel veel van hem geleerd."


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...