*

Zoeken
  Zoeken met  
15.8 °C
NW 3
 
files 44
127 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 07 nov 2007, 21:10

DJ Don Diablo 'Best Geklede Man van het Jaar'

AMSTERDAM -  DJ Don Diablo, ofwel Don Pepijn Schipper, mag zich sinds woensdagavond de Best Geklede Man van het Jaar noemen. Hij kreeg woensdag van het tijdschrift Esquire deze titel.

Het is inmiddels de tiende keer dat de titel wordt toegekend. De eerste ging naar Pim Fortuyn en vorig jaar was Thijs Römer de gelukkige. Don Diablo kreeg naast een award een IWC horloge ter waarde van 8800 euro. In zijn strijd om de prijs liet hij andere genomineerden als Howard Komproe, Rik van de Westelaken, Simon Vinkenoog en Eric Kuster achter zich.

Omdat het een jubileumjaar was, koos een vakjury van 25 bepalende mensen uit de Nederlandse modebranche deze keer de winnaar. Daarnaast konden bezoekers van esquire.nl hun stem uitbrengen. Die stemmen werden uiteindelijk samengevoegd.

De prijs voor de Slechtst Geklede Man ging dit jaar naar 3FM-dj Giel Beelen. Voor de eerste keer werd er ook een prijs uitgereikt aan de Best Geklede Onbekende Man van het Jaar. De band Moke ontving ten slotte een speciale prijs voor Best Geklede Band van het Jaar.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...