De presentator stapt daarvoor naar de Bont voor Dieren. In zijn programma Uit de kast droeg hij een jas met een bontkraag, wat hem op commentaar van Georgina kwam te staan.
Aries reactie was dat de kraag op zijn jas van coyotes uit Canada en de Verenigde Staten is gemaakt. "Waar een quotum gehaald moet worden om overpopulatie en hongerdood te voorkomen. Het merk jassen dat ik draag gebruikt alleen dat Noord-Amerikaanse, door dierenorganisaties goedgekeurde bont. En dan nog zeer beperkt."
Mocht dat toch niet het geval blijken te zijn, dan gaat de presentator 'zijn conclusies trekken'. Tot die tijd houdt hij de jas aan. Volgens Georgina bestaat er geen bont dat is goedgekeurd door dierenorganisaties.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer