Het is zelfs de vraag of hij er zelf regelmatig tijd door zal brengen. „Dan kan ik mijn schaatsen wel in de gracht gooien”, merkte hij eerder op. „Amsterdam brengt teveel afleiding voor een topsporter.”
Sven heeft het appartement gekocht in de Eerste Jan van der Heijdenstraat samen met zijn jongere zusje Brecht, die ook schaatst. De koop passeerde vorige week bij de notaris voor 182.500 euro. Broer en zus hebben het appartement uit eigen middelen betaald, want volgens de gegevens in het Openbaar Kadaster rust er geen hypotheek op de etage.
Sven en zijn zus gebruiken het appartement vermoedelijk als prettige hoofdstedelijke pied-à-terre en als belegging. Dat heeft Sven in het noorden eerder gedaan. Sven, die een jaar lang tobde met een blessure, heeft afgelopen zaterdag voor het eerst weer op het ’zomer’ijs gestaan van het Thialf. De regerend Olympisch kampioen draaide soepel rondjes.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer