Zoeken
  Zoeken met  
11.2 °C
NW5
 
files 79
75 km.
euro95
diesel
1,799
1,458
 
 

SNELNIEUWS

Woensdag 22 mei
di 28 aug 2012, 09:04

Sonja's toekomst is met Pyke

door Wilma Nanninga
AMSTERDAM - Sonja en Pyke hebben besloten één keer hun verhaal te doen en zich dan te richten op de toekomst. De voormalig populaire TMF-vj, die in 2003 zelfs twee keer in Playboy stond: "Ik snap best dat mensen er vraagtekens bij zetten. Maar ik wil eigenlijk een definitieve punt zetten. Weg met de negativiteit. Ik ben gelukkig en wil er na dit gesprek nooit meer over praten.”

Wat een verschil met de Sonja (35) die ik begin dit jaar sprak. Stralend, slank, vol levenslust en met twinkelende ogen zit ze hand in hand met Pyke (31) tegenover me aan het diner. De nieuwe Sonja heeft als het ware een jas van vermoeidheid en stress uitgedaan. Wat ik destijds weet aan het vermoeidheidssyndroom ME waaraan de toen aanstaande bruid leed, moet toch iets anders zijn geweest.

Een stralend ogende Sonja geeft toe: "Ik hield mezelf misschien wel voor de gek. Pyke ziet me. Maar dan echt. Hij kijkt naar mijn innerlijk. En daar gaat het in de liefde om.” Ze kruipt nog dichter tegen de zanger aan. En ook zijn ogen stralen geëmotioneerd.

Ik herinner Sonja er voorzichtig aan dat ze in januari vrijwel exact hetzelfde zei over haar toen nog aanstaande bruidegom, systeembeheerder Declan. Toen zei Sonja namelijk: "Hij riep ’wat ben jij mooi!’ Moet je nagaan, ik woog 98 kilo. Maar hij bedoelde mijn binnenkant. Hij ziet mij echt.”

Sonja knikt bedeesd. Ze weet dat ze over twee verschillende mannen bijna hetzelfde opmerkte. "Wat ik in januari zei, was, denk ik, wat ik wénste."

Lees meer in De Telegraaf van vandaag


Meest sexy man van Nederland
Tijdschrift Glossy verkoos dinsdag de meest sexy man van Nederland. Klein puntje, winnaar Louis...