Zoeken
  Zoeken met  
21.4 °C
N3
 
files 86
123 km.
euro95
diesel
1,799
1,453
 
 

SNELNIEUWS

Donderdag 20 juni
vr 14 sep 2012, 18:31

Eerste beelden nieuw seizoen Wie is de Mol?

Van onze redactie
AMSTERDAM - Het nieuwe seizoen van Wie is de Mol? is opgenomen in Zuid-Afrika.

Eerste beelden Wie is de Mol?

Foto: BLAUW, AB
Foto: Fotopersburo Schuurman 2011

Dat het land Zuid-Afrika het toneel is van het populaire programma blijkt uit de eerste beelden die de AVRO op Youtube heeft gezet.

In het videofragment is een Zuid-Afrikaanse kerkdienst te zien. Het bijschrift luidt: 'Een voorproefje van Wie is de Mol? seizoen 13 op de nieuwe locatie.'

Presentatrice Janine Abbring deed mee aan het spelprogramma maar raakt tijdens de opnames ernstig gewond. Ze maakte een sprong van een grote hoogte in het water. De klap was zo groot dat ze een wervelkolom verbrijzelde.

Zij is naar alle waarschijnlijkheid in een ziekenhuis in Kaapstad behandeld aan haar verwondingen. Inmiddels is ze druk met herstellen op Schiermonnikoog. Ze maakt al de eerste wandelingen.

Janine Abbring hoopt eind september weer haar programma Vroege Vogels op Radio 1 te kunnen presenteren.


Sopranos-acteur James Gandolfini...
James Gandolfini is woensdag op 51-jarige leeftijd in Rome overleden. Dat meldt de Amerikaanse...