*

Bali

vr 03 feb 2012, 11:55 | 4 reacties

Indonesië gewild in 2012

door onze redactie
Het wordt een goed jaar voor het Indonesische toerisme. Een nieuwe promotiecampagne voor het land moet ervoor zorgen dat er in totaal acht miljoen bezoekers naar Indonesië en Bali afreizen.


De nieuwe Indonesische minister voor Toerisme en Creatieve Economie, Mari Elka Pangestu, meent dat een verhoogd toerisme begint bij een verbetering van de infrastructuur van het land. Het onder handen nemen van gebieden rond Raja, Ampat, Sabang, Kelimutu en Mount Rinjani krijgen prioriteit.

Op Bali alleen al wordt een toename van ongeveer drie miljoen bezoekers verwacht, aldus cijfers op de website van Reisbureau Actueel. Het totaal aantal bezoekers is in het afgelopen jaar gestegen met 8,9 procent. De grootste stijger was Yogtakarta, met een toerismestijging van 268,8 procent, en Solo (129,3 procent).

Een goed voorbeeld van de vergrootte nadruk op een verbeterde infrastructuur is het gloednieuwe vliegveld op Lombok.

Reageren niet mogelijk.

Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Reportages over Bali

Indonesië gewild in 2012

Het wordt een goed jaar voor het Indonesische toerisme. Een nieuwe promotiecampagne voor het land moet ervoor zorgen dat er in totaal acht miljoen bezoekers naar Indonesië en Bali afreizen.

Adembenemend Bali

Tonnie Kroesemeijer uit Almere heeft samen met vriend Michel genoten van het wonderschone Bali. "Op de Vakantiebeurs boekten we deze reis naar Bali en vervolgens mochten we aan een rad draaien voor een eventuele...

Vijf luxe resorts voor naaktzwemmers in Azië

Vijf verblijven in Azië, waar je volledig afgezonderd van de buitenwereld heerlijk in Adamskostuum, maar wel in luxe badend kunt genieten.

Lees alle 9 reisreportages

HUISREGELS
Voor reageren op artikelen bij telegraaf.nl en haar subsites gelden huisregels. Klik hier om die regels te lezen.
Het is natuurlijk mooi dat het tourisme weer aantrekt, voor het prachtige Indonesie, het brengt immers geld binnen en, naar ik hoop, elkaar ook beter zal leren kennen ! Echter, vergeet ook niet de andere zijde van de medaille, dat het massatourisme ook veel kapot kan maken aan de natuur. Juist vele mooie natuurgebieden en bossen moeten wijken voor de aanleg van wegen en vliegvelden. Ook het water tekort zal toenemen. Veel plezier in dit mooie land en geniet er van !
W.A. Abels, Amsterdam  | 15:54 | 05.02.12
Δ Ik heb een klacht over deze reactie
Voor diegenen die toch met Garuda naar Indonesia gaan: Het Visa on Board gebeuren is rond de Kerstdagen 2011 afgeschaft. U moet dus Uw 30/60-dagen visum aanschaffen via 'n Visum-buro of bij de Ambassade van de Republik Indonesia in Den Haag. Alleen de 60-daagse. De 30-daagse dus NIET. Dat wordt dus in de rij staan van de Imigrasi in Jakarta of Denpasar om die sticker in je paspoort te plakken. De dag van aankomst telt ook mee. U kunt dus maximaal 29 nachten aldaar vertoeven.
Richard van Velsen, IJmuiden  | 15:10 | 03.02.12
Δ Ik heb een klacht over deze reactie
Zo vlieg ik Jaarlijks naar Bali met een Stopover in Bangkok. Heb verschillende Mij. uitgeprobeerd. En China Air uit Thaiwan is volgens mij de Beste met nieuwe Vliegtuigen en Goedkoopste Business Class,meer dan 1000 Euro goedkoper als Onze Nationale trots.Mede doordat je bij boeking van je Vakantie de zitplaats reserveren kan 'n enorme aanwinst.Dat bij andere Mij.soms te wensen overlaat Zowel bij vertrek als terugkomst van je Vakantie.
mart, duisburg  | 14:18 | 03.02.12
Δ Ik heb een klacht over deze reactie
En dan nog de keuze van vlieg-maatschappij. GA, MH, SQ, CX of onze eigen KL? De Garuda gaat sowieso per 1 Maart minder vliegen en ze komen vrijwel iedere ochtend 1 uur te laat binnen. Ook is met Garuda die overstap in Jakarta naar Denpasar maar 'n chaos. 'n Goede keus is Malaysia Airlines met 1 overstap in Kuala Lumpur MH0017->>MH0715 of rechtstreeks met KLM met 'n korte tussenstop in Singapore. Alle anderen duren te lang.
Richard van Velsen, IJmuiden  | 13:46 | 03.02.12
Δ Ik heb een klacht over deze reactie

Zoek op bestemming