Royal Wedding doet toerisme Engeland stijgen
Pyramide van Austerlitz
Pimp je varken
Mode en business op de huishoudbeurs
Romantiek in het Zaans Museum
Cortina d’Ampezzo: chique wintersportbestemming...
Wellness in Zwitserland
Graveren van Valentijnsglas
Liefde in Noordwijk
Trouwen voor één dag
Wandelplezier
Kamermeisjes in New York krijgen alarmknop
Last minutes 11 & 12 februari: tips voor...
Anarchie bij vliegveld op Malediven
Vechten voor Aviodrome
Brazilië-vlucht strandt
Alles draait om kinderen in Zwitsers...
Toeristen tegen terroristen
Vakantie rondom activiteiten
Alle Airbus A380's gecheckt op scheurtjes
Avontuurlijk dwalen door het Ötztal
Qantas houdt A380-superjumbo met...
Efteling biedt schaatsgarantie
Thalystreinen moeten door vriesweer omrijden
Robotpretpark in Japan
Burgers’ Zoo in Arnhem is gekozen tot beste attractie van Nederland in 2008 en heeft daarmee de ToerNed Award gewonnen. De prijs is op donderdag 23 april 2009 tijdens de Pleisureworld – IAAPA Benelux receptie uitgereikt door Andreas Veilstrup Andersen, Executive Director van de International Association of Amusement Parks and Attractions (IAAPA).
Directeur Alex van Hooff laat in een eerste persoonlijke reactie weten zeer verheugd te zijn met deze uitverkiezing. ,,Wat wij in de afgelopen jaren allemaal niet hebben verbouwd en vernieuwd is bijna met geen pen te beschrijven. Ons laatste succesnummer is de RIMBA, een nieuw leefgebied met meerdere diersoorten bij en door elkaar, dat heeft zeker bijgedragen in deze totale vernieuwingslag. Wat voor mij en al onze medewerkers van Burgers’ Zoo in het bijzonder zo speciaal maakt aan deze ToerNed Award is dat ook hier de stem van de consument van doorslaggevende betekenis is geweest. Vandaar dat wij hier met zijn alle apetrots zijn op deze award."
De ToerNed Award is een jaarlijkse prijs voor dagrecreatiebedrijven die zich op bijzondere wijze onderscheiden. De prijs is in het leven geroepen door ToerNed: een federatie van ruim veertig dagrecreatiebedrijven in binnen en buitenland, die samenwerken op het gebied van promotie en kennisuitwisseling. De federatie is in 1970 opgericht.
Nieuw dit jaar is dat de consument de uiteindelijke doorslag heeft gegeven wie een jaar lang de wisseltrofee, een kunstwerk van de Maastrichtse beeldend kunstenaar Ton Freens, aan haar publiek mag presenteren. Nadat de voorselectie door de ToerNed leden had plaatsgevonden is vervolgens onder de vaste bezoekers van www.attractiewegwijzer.nl en www.daytrip.nl een online enquête gehouden. Meer dan 100.000 bezoekers hebben de online enquête ontvangen en de winnaar van de ToerNed Award 2008 gekozen
De bijzondere waardering kreeg Burgers’ Zoo o.a. voor de originaliteit en aantrekkelijkheid van de vernieuwde dieren leefgebieden, doorgevoerde productvernieuwing, innovatie in relatie tot de zakelijke events, vernieuwende aspecten in het productconcept (productontwikkeling) en algeheel kwaliteitsniveau van de dagattractie
Met de prijs wil ToerNed het goede kwaliteitsniveau van de Nederlandse attracties onderstrepen en tevens een extra impuls geven aan de kwaliteit en attractiviteit van de Nederlandse dagrecreatiebedrijven.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer