De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
10 °C
ZW 4
 
files 12
34 km.
euro95
diesel
1,563
1,189
 
 
di 03 nov 2009, 14:57

Drenthe opent haar deuren

AMSTERDAM -  In de laatste week van november kunnen twee personen in Drenthe overnachten voor slechts vijftig euro. Op deze manier wil Drenthe mensen kennis laten maken met de provincie.

Of je nou kiest voor een Bed & Breakfast, een vier sterren hotel, een bungalowpark of een hooischuur, overal zullen de deuren open staan en bezoekers gastvrij worden ontvangen.

China Festival
In Drenthe kun je onbekommerd genieten van de rust en de ruimte, de schitterende bossen en de weidse heidevelden. Een overnachting in de week van 23 tot en met 29 november kun je ook combineren met een bezoek aan de bijzondere tentoonstelling ’China Festival of Lights’ die op dat moment in Dierenpark Emmen wordt getoond.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Please Wait ...
loading ...