*


Reiskrant Weekactie

Aanmelden reiskrant Nieuwsbrief
vr 06 nov 2009, 14:21 | 2 reacties

Effectief zoeken naar de beste vluchten

AMSTERDAM -  Geen urenlange, frustrerende zoektochten meer naar goedkope vluchten, want er is nu een website die de inclusief-prijzen vergelijkt van 700 luchtvaartmaatschappijen op ruim 100 vliegsites. En of dat leidt tot boeken of niet: het kost de gebruiker geen cent.


Wie kent het niet, de irritatie bij het speuren naar beschikbare en voordelige luchtvaartverbindingen? Al die verschillende sites van lowcostairlines, charters, lijndienstmaatschappijen, luchthavens en online reisbureaus. Ze hebben alle hun eigen methodiek, zijn zelden transparant en geven geen compleet vergelijkingsbeeld. Bovendien berekenen ze vaak commissies over boekingen, zonder dat de klant het merkt.

Swoodoo.com werkt anders. Deze zogenoemde meta search engine wordt in Duitsland door de pers omschreven als de ‘Google voor de luchtvaart’. Eigenaar Christian Saller: ,,Daar zijn we best trots op, want dat is nu precies wat we wilden bereiken. Een paar muisklikken en je hebt hem: de goedkoopste vlucht op een bepaalde dag. Of de goedkoopste dagen op een bepaalde route.”

Swoodoo doorzoekt meer dan 100 vliegsites op beschikbare vluchten. Daaronder belangrijke aanbieders als KLM, Ryanair, Easyjet, Transavia, Expedia, Terminal A en Wegolo. De site presenteert de resultaten overzichtelijk. Het verzamelt budget-, charter- en lijnvluchten en rangschikt die naar volledige tarieven, dus inclusief belastingen en toeslagen. Boeken gebeurt niet bij Swoodoo, maar rechtstreeks bij de aanbieder.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

HUISREGELS
Voor reageren op artikelen bij telegraaf.nl en haar subsites gelden huisregels. Klik hier om die regels te lezen.
sandra heeft gelijk foute voorlichting(reclame) van uw dagblad. Bram, Harderwijk. Kijk maar naar de prijs naar Bangkok. en zoek even bij bmair reisbureau. Ettelijke veel goedkopere vluchten
bram, harderwijk  | 09:50 | 08.11.09

Echt dat mensen hier nog intrappen. Ook zij laten allen maar tickets zien van een paar vliegticket aanbieders, en helemaal geen 600 of 700 zoals ze beweren! Ze doen precies hetzelfde als cheaprtickets en alle andere... Het wachte is nog steeds op een site die WEL alle vliegtickets heeft!
sandra, heerlen  | 16:13 | 06.11.09

Zoek op bestemming



Aanmelden nieuwsbrief