*


Reiskrant Weekactie

Aanmelden reiskrant Nieuwsbrief
wo 18 nov 2009, 14:35 | 4 reacties

Mobiel vliegen met SAS

AMSTERDAM -  De Scandinavische luchtvaartmaatschappij SAS heeft deze maand een unieke nieuwe service op Schiphol gelanceerd, waarbij voortaan alleen nog een mobiele telefoon nodig is om het vliegtuig in te stappen.


Reizigers die een vlucht hebben geboekt ontvangen 24 uur van te voren automatisch een sms-bericht, waarmee per gsm kan worden ingecheckt op de vlucht en zelfs een favoriete stoel in het toestel kan worden aangeklikt.

Vervolgens wordt een unieke streepjescode en zitplaats per sms toegestuurd die de klassieke instapkaart voortaan overbodig maakt.

Met hun toestel bij de hand kunnen passagiers zo naar de gate lopen, waar de code op het toestel aan de ingang van de slurf wordt gecontroleerd. Volgens SAS levert dit een enorme tijdwinst en minder gedoe met papieren documenten op.

Kijk voor een demonstratie naar het bijgevoegde filmpje:


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

HUISREGELS
Voor reageren op artikelen bij telegraaf.nl en haar subsites gelden huisregels. Klik hier om die regels te lezen.
Deze service werkt perfect! Geen ingewikkelde procedures, je hoeft zelfs niet op de internet site. Brgds Bjorn
Bjorn Petersen, Den Haag  | 09:14 | 20.11.09

Niet nieuw, het kan zelfs met de KLM (Lufthansa etc.).
Kaat, München  | 16:12 | 19.11.09

dit is niets nieuws, zelfs niet op schiphol waar het door AerLingus al sinds een paar maanden word gebruikt. Het is trouwens ook geen streepjescode die gebruikt wordt maar een zogenaamd 3D-barcode.(een cirkeltje met allemaal puntjes er om heen)
Michael, dublin  | 13:30 | 19.11.09

Dat is niet uniek, en zeker niet nieuw...gaaaap
inchecken, telefoon  | 02:22 | 19.11.09

Zoek op bestemming



Aanmelden nieuwsbrief