Royal Wedding doet toerisme Engeland stijgen
Pyramide van Austerlitz
Pimp je varken
Mode en business op de huishoudbeurs
Romantiek in het Zaans Museum
Cortina d’Ampezzo: chique wintersportbestemming...
Wellness in Zwitserland
Graveren van Valentijnsglas
Liefde in Noordwijk
Trouwen voor één dag
Wandelplezier
Kamermeisjes in New York krijgen alarmknop
Last minutes 11 & 12 februari: tips voor...
Anarchie bij vliegveld op Malediven
Vechten voor Aviodrome
Brazilië-vlucht strandt
Alles draait om kinderen in Zwitsers...
Toeristen tegen terroristen
Vakantie rondom activiteiten
Alle Airbus A380's gecheckt op scheurtjes
Avontuurlijk dwalen door het Ötztal
Qantas houdt A380-superjumbo met...
Efteling biedt schaatsgarantie
Thalystreinen moeten door vriesweer omrijden
Robotpretpark in Japan
Uit onderzoek van NBTC-NIPO Research is gebleken dat zo'n 71% van de Nederlanders de komende zomer beslist of waarschijnlijk op vakantie wil. 16% is nog in dubio en 13% geeft aan beslist niet te gaan.
De reacties op www.reiskrant.nl zijn verschillend, maar over het algemeen zijn er zeker plannen om weg te gaan. Maar of deze ook uigevoerd gaan óf kunnen worden, da's een heel ander verhaal...
Zo is er een meneer uit Enschede die schrijft: "Mijn baas heeft mij vanwege de crisis op straat gesmeten, dus helaas heb ik geen geld voor een vakantie. Anders had ik allang geboekt!"
Jadie uit Almere schrijft ons: "Wij profiteren van de vroegboekkorting, dat scheelt ons gezin bijna 600 euro. Eind juli gaan we lekker naar Antalya in Turkije. Heerlijk! Vorig jaar zijn we trouwens in eigen land gebleven."
Charles uit Rotterdam heeft al zijn reizen voor het komende jaar al uitgestippeld. "Ik ga 22 dagen naar China, daarnaast nog een weekje naar Engeland en misschien nog wel een paar dagen naar Frankrijk ook. Vakantie in Nederland klinkt leuk, maar is over het algemeen te duur..."
Eveneens uit Rotterdam, schrijft M: "Nederland is veel te klein om er 365 dagen per jaar te verblijven. Gelukkig kun je tegenwoordig voor weinig geld een vlucht boeken vanaf Frankfurt. De wereld ligt voor ons open!"
Gerrit blijft lekker thuis. "Het is tropisch warm in Nederland. Blijf toch lekker thuis voor de buis met bier. Medelanders open de ogen en houdt de knip dicht. Er komt een hoop ellende aan..."
Miep uit Zeist heeft er in ieder geval zin in. "Wij hebben al vroeg geboekt i.v.m. de lage vliegkosten en de goedkope dollar. Het wordt 1 week Malaga, en 13 dagen Curacao. Van daaruit naar South Carolina in Amerika voor 11 dagen, 1 dagje New York om vervolgens nog eens acht dagen per cruiseschip naar South Hampton te varen en vanuit daar terug te vliegen naar Amsterdam. Eerst nog even sparen..."
Petra uit Waddinxveen ziet het somber in. "Hoe kan ik een vakantie betalen? Als tweeverdieners met twee pubers lukt dit helaas niet. Na aftrek van alle lasten, houden we haast niets over. En áls er al iets overblijft, dan ligt er wel weer een extra rekening."
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer