*


Reiskrant Weekactie

Aanmelden reiskrant Nieuwsbrief
di 16 mrt 2010, 11:08 | 3 reacties

Stockholm door de ogen van Stieg Larsson

AMSTERDAM -  De hoofdstad van Zweden is jarenlang een inspiratiebron geweest voor de zeer populaire Millennium boekenreeks van Stieg Larsson. Liefhebbers kunnen nu in een weekendje in de voetsporen treden van de boekpersonages.

eiland Södermalm in het centrum van Stockholm eiland Södermalm in het centrum van Stockholm

Buro Scandinavia heeft een Millennium Weekend Stockholm samengesteld. Net als in de boeken, die door meer dan 20 miljoen personen wereldwijd zijn gelezen, speelt het weekend zich voornamelijk op het eiland Södermalm in het centrum van Stockholm af.

In het 3-daagse arrangement is een ca. 1,5 uur durende Millenium Tour inbegrepen. Een Engelstalige gids leidt de groep tijdens een stadswandeling langs de vele locaties uit de boeken en films, maar ook door het middeleeuwse stadsdeel van Stockholm.

Verder bestaat het arrangement uit twee overnachtingen in het designhotel Birger Jarl en een stadskaart met de hoogtepunten uit de Millennium verhalen.

Daarnaast is er een Stockholm Card, waarmee bezoekers in aanmerking komen voor kortingen en andere voordelen.

Kijk voor meer informatie over het Millenium Weekend Stockholm op www.buroscanbrit.nl


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

HUISREGELS
Voor reageren op artikelen bij telegraaf.nl en haar subsites gelden huisregels. Klik hier om die regels te lezen.
Heb die drie boeken VERSLONDEN. Kon niet meer stoppen. Ga die trip misschien nog wel eens maken.
oma, leiden  | 17:39 | 16.03.10
Δ Ik heb een klacht over deze reactie
Hoewel ik niet zo van die voorgekauwde trips ben, lijkt het me, als je nog nooit in Stockholm geweest bent en een Sieg Larssen fan bent, wel leuk. Maar redactie wel scherp blijven hè, Södermalm is niet het centrum van Stockholm, dat is Gamla Stan (De Oude Stad). Het deel waar jullie een foto (met verkeerd onderschrift) van plaatsen.
Nyk, SLC  | 15:18 | 16.03.10
Δ Ik heb een klacht over deze reactie
Op de foto is volgens mij het grote plein (Stortorget) in de Gamla Stan afgebeeld en NIET Sodermalm. Gamla Stan is het oude historische stadscentrum en Soder ligt daar ten zuiden van en is het uitgaanscentrum van Stockholm.
Robert, Hilversum  | 15:12 | 16.03.10
Δ Ik heb een klacht over deze reactie

Zoek op bestemming



Aanmelden nieuwsbrief