*

do 09 feb 2012, 15:00

Mode en business op de huishoudbeurs

AMSTERDAM -  Dames opgelet, het is weer tijd voor de Huishoudbeurs! Van 18 tot en met 26 februari is de Amsterdam RAI het terrein van ruim 400 exposanten die u laten kennismaken met de nieuwste producten op het gebied van verzorging, fashion en lifestyle.

Op de Huishoudbeurs is er een mini-festivalterrein. Op de Huishoudbeurs is er een mini-festivalterrein. Foto: Foto:Pieter Magielsen/NFP Photography-Utrecht.

Het centrale plein van de Huishoudbeurs wordt omgetoverd tot een mini-festivalterrein: Festival Fantastique, met onder meer entertainment, workshops en modeflitsen. Nieuw dit jaar is de The Fashion Lisst, waar u leuke merken tegen een zacht prijsje kunt aanschaffen en mode-inspiratie opdoet. Daarnaast is er aandacht voor duurzaamheid in het Urgenda-paviljoen. Verder worden dit jaar twee congressen georganiseerd. Op vrijdag 24 februari wordt het congres ‘All Women’s Business’ gehouden, voor werkende en ondernemende vrouwen. Op donderdag 23 februari zijn de marketeers aan de beurt, op het zakelijke congres ‘Marketing to Women Congres 2012’.

Adres: Europaplein 22, Amsterdam

Info en kaarten: www.huishoudbeurs.nl


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

 

Zoek op bestemming