Sport

Volledig wedstrijdschema WK voetbal

Door Van onze Telesportredactie

De groepsindeling van het WK.

De groepsindeling van het WK.

Hollandse Hoogte

Op 14 juni 2018 begint het WK voetbal met het treffen tussen  Rusland en Saoedi-Arabië. Bekijk hieronder het volledige speelschema van de mondiale titelstrijd. 

De groepsindeling van het WK.

De groepsindeling van het WK.

Hollandse Hoogte

14-06-2018 17:00 uur Moskou (Loezjniki) Rusland – Saoedi-Arabië

15-06-2018 14:00 uur Jekaterinenburg  Egypte – Uruguay

15-06-2018 17:00 uur Sint-Petersburg Marokko – Iran

15-06-2018 20:00 uur Sotsji  Portugal – Spanje

16-06-2018 12:00 uur Kazan  Frankrijk – Australië

16-06-2018 15:00 uur Moskou (Spartak) DArgentinië – IJsland

16-06-2018 18:00 uur Saransk  Peru – Denemarken

16-06-2018 21:00 uur Kaliningrad  Kroatië – Nigeria

17-06-2018 14:00 uur Samara  Costa Rica – Servië

17-06-2018 17:00 uur Moskou (Loezjniki)  Duitsland – Mexico

17-06-2018 20:00 uur Rostov a/d Don  Brazilië – Zwitserland

18-06-2018 14:00 uur Nizjni Novgorod  Zweden – Zuid-Korea

18-06-2018 17:00 uur Sotsji België – Panama

18-06-2018 20:00 uur Volgograd Tunesië – Engeland

19-06-2018 14:00 uur Moskou (Spartak) Polen – Senegal

19-06-2018 17:00 uur Saransk Colombia – Japan

19-06-2018 20:00 uur Sint-Petersburg Rusland – Egypte

20-06-2018 14:00 uur Moskou (Loezjniki) B Portugal – Marokko

20-06-2018 17:00 uur Rostov a/d Don Uruguay – Saoedi-Arabië

20-06-2018 20:00 uur Kazan Iran – Spanje

21-06-2018 14:00 uur Jekaterinenburg Frankrijk – Peru

21-06-2018 17:00 uur Samara Denemarken – Australië

21-06-2018 20:00 uur Nizjni Novgorod Argentinië – Kroatië

22-06-2018 14:00 uur Sint-Petersburg Brazilië – Costa Rica

22-06-2018 17:00 uur Volgograd Nigeria – IJsland

22-06-2018 20:00 uur Kaliningrad Servië – Zwitserland

23-06-2018 14:00 uur Moskou (Spartak) België – Tunesië

23-06-2018 17:00 uur SotsjiF Duitsland – Zweden

23-06-2018 20:00 uur Rostov a/d Don Zuid-Korea – Mexico

24-06-2018 14:00 uur Nizjni Novgorod Engeland – Panama

24-06-2018 17:00 uur Jekaterinenburg Japan – Senegal

24-06-2018 20:00 uur Kazan Polen – Colombia

25-06-2018 16:00 uur Samara Uruguay – Rusland

25-06-2018 16:00 uur Volgograd Saoedi-Arabië – Egypte

25-06-2018 20:00 uur Saransk Iran – Portugal

25-06-2018 20:00 uur Kaliningrad Spanje – Marokko

26-06-2018 16:00 uur uur Moskou (Loezjniki) Denemarken – Frankrijk

26-06-2018 16:00 uur Sotsji Australië – Peru

26-06-2018 20:00 uur Sint-Petersburg Nigeria – Argentinië

26-06-2018 20:00 uur Rostov a/d Don IJsland – Kroatië

27-06-2018 16:00 uur Kazan Zuid-Korea – Duitsland

27-06-2018 16:00 uur Jekaterinenburg Mexico – Zweden

27-06-2018 20:00 uur Moskou (Spartak) Servië – Brazilië

27-06-2018 20:00 uur Nizjni Novgorod Zwitserland – Costa Rica

28-06-2018 16:00 uur Volgograd Japan – Polen

28-06-2018 16:00 uur  SamaraHSenegal – Colombia

28-06-2018 20:00 uur Kaliningrad Engeland – België

28-06-2018 20:00 uur Saransk Panama – Tunesië

Achtste finales

30-06-2018 16:00 uur Kazan winnaar groep C – tweede plaats groep D

30-06-2018 20:00 uur Sotsji winnaar groep A – tweede plaats groep B

01-07-2018 16:00 uur Moskou (Loezjniki) winnaar groep B – tweede plaats groep A

01-07-2018 20:00 uur Nizjni Novgorod winnaar groep D – tweede plaats groep C

02-07-2018 16:00 uur Samara winnaar groep E – tweede plaats groep F

02-07-2018 20:00 uur Rostov a/d Don winnaar groep G – tweede plaats groep H

03-07-2018 16:00 uur Sint Petersburg winnaar groep F – tweede plaats groep E

03-07-2018 20:00 uur Moskou (Spartak) winnaar groep H – tweede plaats groep G

Kwartfinales

06-07-2010 16:00 uur Nizjni Novgorod winnaar achtste finale 1 – winnaar achtste finale 2

06-07-2018 20:00 uur Kazan winnaar achtste finale 5 – winnaar achtste finale 6

07-07-2018 16:00 uur Samara winnaar achtste finale 7 – winnaar achtste finale 8

07-07-2018 20:00 uur Sotsji winnaar achtste finale 3 – winnaar achtste finale 4

Halve finales

10-07-2018 20:00 uur Sint-Petersburg winnaar kwartfinale 1 – winnaar kwartfinale 2

11-07-2018 20:00 uur Moskou (Loezjniki) winnaar kwartfinale 3 – winnaar kwartfinale 4

Troostfinale

14-07-2018 16:00 uur Sint-Petersburg verliezer halve finale 1 – verliezer halve finale 2

Finale

15-07-2018 17:00 uur Moskou (Loezjniki) winnaar halve finale 1 – winnaar halve finale 2

Lees meer over