Stopdecrisis.nl ontving een tip van E. Eveaers: ,,Controle je bandenspanning op tijd. Dat scheelt je een aardige duit!''
Door regelmatige controle van de banden (een keer per maand) en het op spanning houden van de banden bespaar je al snel één tot twee volle tanks per jaar. Dat kan oplopen tot € 125,- per jaar. Doorgerekend naar alle automobilisten in Nederland zou dat een besparing opleveren van minstens 110 miljoen liter brandstof per jaar!
De banden controleren is een onderdeel van de rijstijl van Het Nieuwe Rijden. Volgt u deze rijstijl dan rijdt u efficiënter en bespaart u al gauw 10% brandstof. Dan rijdt u zo 100 kilometer meer op een tank. Goed voor uw portemonnee en goed voor het milieu.
Heeft u ook een bespaartip? Mail die dan naar stopdecrisis@telegraaf.nl.
Even zuinig aan is een idee van Henri van Poll www.gomedia.nl

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
