*

Zoeken
  Zoeken met  
11.8 °C
NW 2
 
files 5
2 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 12 okt 2009, 10:59

Bezige Bij brengt crisiseditie Bommelboek

AMSTERDAM -  Uitgeverij De Bezige Bij komt deze maand met een speciale crisiseditie van het boek De Bovenbazen van schrijver Marten Toonder. In het verhaal, dat dateert uit 1963, krijgt heer Bommel het aan de stok met een groep rijke grootondernemers.

De Bezige Bij brengt het boek opnieuw uit omdat het thema van het boek weer zeer actueel is. „Dit visionaire boek geeft, in deze tijd van kredietcrisis en dalende koersen, een heel subtiel commentaar op onze dolgedraaide economie”, stelt de uitgeverij zaterdag.

Aan het verhaal is een inleiding van ondernemer en publicist Willem Middelkoop toegevoegd. Middelkoop bracht in september 2007 het profetische boek ’Als de dollar valt’ uit.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Bespaartest

Bent u benieuwd op welke zaken u nog kunt besparen in uw huishouden? Het Nibud heeft samen met Milieucentraal de Nationale Bespaartest ontwikkeld.  

Waarom Stop de Crisis?

Doel van de site “Stop de Crisis” is om de crisis sneller te beëindigen.  
Crisis?
Hoezo crisis?

Crisis?
Hoezo crisis?

Stop de crisis. Een nieuwe internetsite, naar aanleiding van een nieuw boek. Een boek geschreven door ondernemer en financier Henk Keilman.  

De mening van de VU

Eind vorig jaar lijkt de kredietcrisis te zijn overgeslagen op de reële economie. De wereldhandel is ingestort en consumenten hebben hun uitgaven gereduceerd.