*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-4 °C
O 3
 
files 64
55 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

Bespaartest

Bent u benieuwd op welke zaken u nog kunt besparen in uw huishouden? Het Nibud heeft samen met Milieucentraal de Nationale Bespaartest ontwikkeld.  
do 19 nov 2009, 09:30

Autodealer Stern verwacht herstel automarkt

AMSTERDAM -  Autodealer Stern Groep verwacht dat de Nederlandse automarkt volgend jaar licht herstel zal laten zien. Dit liet het bedrijf woensdag weten bij de publicatie van zijn resultaten in het derde kwartaal.

Door de recessie stonden de resultaten van het bedrijf de afgelopen tijd onder druk. In het derde kwartaal werd een winst na belastingen geboekt van 0,2 miljoen euro, tegen 1,3 miljoen euro in 2008. De omzet over de afgelopen negen maanden kwam uit op 618,1 miljoen euro. Dit was 14 procent minder dan in dezelfde periode een jaar eerder.

Stern zei verder op zoek te blijven naar uitbreiding van zijn dealernetwerk. Vorige maand zei het bedrijf al dat het gesprekken voert met een grote partij, zonder daarbij namen te noemen.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Waarom Stop de Crisis?

Doel van de site “Stop de Crisis” is om de crisis sneller te beëindigen.  
Crisis?
Hoezo crisis?

Crisis?
Hoezo crisis?

Stop de crisis. Een nieuwe internetsite, naar aanleiding van een nieuw boek. Een boek geschreven door ondernemer en financier Henk Keilman.  

De mening van de VU

Eind vorig jaar lijkt de kredietcrisis te zijn overgeslagen op de reële economie. De wereldhandel is ingestort en consumenten hebben hun uitgaven gereduceerd.