Emile Ratelband is ondernemer en positiviteitsgoeroe.
De overheid wil nu bouwvakkers omscholen en stelt daarvoor vele honderdduizenden euro´s beschikbaar. Dat is visie en daadkracht.
De Britse kledingwinkels hebben procenten geplust. Niet alleen vanwege het mooie weer, maar omdat de mensen het gezeur over de crisis meer dan zat zijn, dus steken ze zich collectief in nieuwe kleurige kleren. Het bewijs dat de conservatieve Britten niet meer in de crisis geloven.
Dries Roelvink gaat een ´Anti-Crisis-Lied´ zingen voor koeien. Een fantastisch initiatief: de koeien zullen ervan genieten en gaan meer melk geven, de platenindustrie krijgt weer een boost en Albert Verlinde heeft weer stof om af te zeiken.
Als je bij de aanschaf van een nieuwe fiets je oude wrak inlevert krijg je een korting van 200 euro. Johnny Loco stuurt die fiets naar Namibië, dus jij blij, de fietsenverkoper blij, Johnny Loco blij, de vervoerder naar Afrika blij, de Afrikaanse opknapper blij en de nieuwe eigenaar blij! Daarnaast weet jij dat je aan een echte economische groei hebt meegewerkt, want welke impact heeft dat oude wrak als nieuw transportmiddel op de economie daar ter plekke… Een driewerf hoezee voor Johnny Loco (zo gek is die nog niet).
Het Rijk gaat hoertjes helpen aan een nieuwe baan. Door de crisis hebben zij minder werk en Rouvoet vindt dit een teken van God, dat er in elk nadeel toch weer een voordeel zit. De meisjes krijgen 22.000 euro en een nieuwe kans. Dat is investeren in de medemens en in de nieuwe economie. Een beter signaal om te laten zien dat de crisis achter ons ligt en dat de christelijke waarden ons voort zullen duwen op het pad van vooruitgang had ik niet kunnen bedenken.
Kortom, stop met zeuren en klagen dat er nog veel meer ellende in het verschiet ligt. Kijk naar dat waar je een glimlach van op je gezicht krijgt!
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
