*

Zoeken
  Zoeken met  
do 09 feb 2012, 09:42

'Koninklijke' weer de rijkste

Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM -  De Europese topclubs hebben weinig te lijden onder de economische crisis die een groot aantal landen in Europa in de greep houdt. Hun inkomsten groeien nog steeds. Dat blijkt uit onderzoek van accountantsburo Deloitte dat elk jaar een lijst van 20 rijkste voetbalclubs opstelt.

Real-spelers Sergio Ramos (L) en Pepe zijn blij. Real-spelers Sergio Ramos (L) en Pepe zijn blij. Foto: AFP

In de top vijf is in vergelijking met vorig jaar niets veranderd. Real Madrid is nog steeds de rijkste club. Bij de 'Koninklijke' kwam 479,5 miljoen euro binnen. Daarmee laat de Madrileense club Barcelona (ruim 450 miljoen) en Manchester United (367 miljoen) achter zich. Bayern München staat vierde met ruim 321 miljoen euro en Arsenal met meer dan 251 miljoen.

Schalke 04 is een van de grootste stijgers op de lijst. De club van de Nederlandse trainer Huub Stevens verruilde de 16e voor de tiende plaats.

Nederlandse clubs komen niet voor op de lijst van 20 clubs. De lijst wordt volledig gevormd door clubs uit Spanje, Engeland, Italië, Duitsland en Frankrijk.


SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
en volg Telesport op:
twitter hyves RSS