• Telesport
  • Voetbal
    • Terugblik WK voetbal
  • Wielersport
  • Tennis
  • Autosport
  • Darts
  • Golf
  • Scorebord
  • TV

SNELNIEUWS

Donderdag 31 juli
 
 
Exclusieve artikelen van de Telegraaf redactie
vr 30 nov 2012, 06:44

Sport Index: 'Kromo' leidt

Van onze Telesportredactie

Ranomi Kromowidjojo is nog altijd de trotse leider in de tussenstand van de Lotto Sport Index. De olympisch zwemkampioene laat voorlopig wielrenster Marianne Vos en de Nederlandse hockeysters achter zich.

Foto: De Telegraaf
Ranomi Kromowidjojo showt haar olympisch eremetaal. Ranomi Kromowidjojo showt haar olympisch eremetaal. Foto: Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam

ALGEMEEN KLASSEMENT:

1. Ranomi Kromowidjojo (zwemmen) 212,5;

2. Marianne Vos (wielrennen/veldrijden) 188;

3. Nederland (hockeyvrouwen) 101;

4. Epke Zonderland (turnen) 100;

Dorian van Rijsselberge (windsurfen) 100;

6. Adelinde Cornelissen (dressuur) 63,33;

7. Gerco Schröder (springruitersport) 62,5;

8. Sven Kramer (schaatsen) 54,66;

9. Ireen Wüst (schaatsen) 52,66;

10. Nederland (hockeymannen) 50;

Nederland (springruiters) 50;

Estafetteteam vrouwen (zwemmen) 50;

Marit Bouwmeester (zeilen) 50;

14. Michel Mulder (schaatsen/inlineskaten) 48;

15. Esther Vergeer (rolstoeltennis) 45;

16. Stefan Groothuis (schaatsen) 43;

17. Bob de Jong (schaatsen) 40;

18. Manon Kamminga (inlinkeskaten) 39,66;

19. Marleen Veldhuis (zwemmen) 37,5;

20. Marlou van Rhijn (paralympisch atletiek) 35;

Lobke Berkhout/Lisa Westerhof (zeilen 470) 35;

22. Aniek van Koot (rolstoeltennis) 32,5;

23. Kathrin Goeken (paralympisch wielrennen) 30;

Marc Evers (paralympisch zwemmen) 30;

Mirjam de Koning (paralympisch zwemmen) 30;

Vrouwenacht Nederland (roeien) 30;

Edith Bosch (judo) 30;

28. Jan Blokhuijsen (schaatsen) 26,33;

29. Laura de Vaan (paralympisch wielrennen) 25;

Maurice Deelen (paralympisch zwemmen) 25;

Laura Smulders (BMX) 25;

Nederland (dressuur) 25;

Teun Mulder (baanwielrennen) 25;

Henk Grol (judo) 25;

Nederland (teampursuit schaatsen/mannen) 25;

36. Churandy Martina (atletiek) 21,25;

37. Vrouwenploeg (inlineskaten) 21;

38. Daniël Willemsen (zijspancross) 20;

Jeffrey Herlings (motorcross) 20;

Jiske Griffioen (paralympisch tennis) 20;

Nederlands paralympisch zeilteam (solar) 20;

Lisette Theunissen (paralympisch zwemmen) 20;

Frank Hosmar (paralympisch dressuur) 20;

Michael Schoenmaker (paralympisch zwemmen) 20;

Kelly van Zon (paralympisch tafeltennis) 20;

Marlou van der Kulk (paralympisch zwemmen) 20;

Nederland (vierspannen) 20;

Robin Haase (tennis) 20;

Nederland (shorttrack mannen) 20;

Nederland (teampursuit schaatsen, vrouwen) 20;

Kiki Bertens (tennis) 20;

Youri Zoon (kitesurfen) 20,

53. IJsbrand Chardon (vierspannen) 19,66;

54. Kjeld Nuis (schaatsen) 19;

55. Koen Verweij (schaatsen) 18,33;

56. Linda de Vries (schaatsen) 16,66;

57. Jorrit Bergsma (schaatsen) 16;

58. Erik Vijverberg (biljarten) 15;

Kenny van Weeghel (paralympisch atletiek) 15;

Magda Toeters (paralympisch zwemmen) 15;

Amy Siemons (paralympisch atletiek) 15;

Arnoud Greindanus/Joris Pijs (roeien) 15;

Daphny van den Brand (wielrennen) 15;

64. Marjolein Buis (rolstoeltennis) 14;

Ronald Vink (rolstoeltennis) 14;

66. Thierry Schmitter (paralympisch zeilen) 13;

67. Jur Vrieling (springruiters) 12,5;

Marc Houtzager (springruiters) 12,5;

Maikel van der Vleuten (springruiters) 12,5;

Inge Dekker (zwemmen) 12,5;

Femke Heemskerk (zwemmen) 12,5;

72. AA Drink-Leontien.nl (wielrennen) 10;

Gary Hekman (inlineskaten) 10;

Nederland (vrouwenrolstoelbasketbal) 10;

Desiree Vranken (paralympisch atletiek) 10;

Ronald Hertog (paralympisch atletiek) 10;

Gerben Last (paralympisch tafeltennis) 10;

Rinne Oost (paralympisch wielrennen) 10;

Alyda Norbruis paralympisch wielrennen) 10;

Maurice Deelen (paralympisch zwemmen) 10;

Lisa den Braber (paralympisch zwemmen) 10;

Marichelle de Jong (boksen) 10;

Margot Boer (schaatsen) 10;

Thijsje Oenema (schaatsen) 10;

Wim Stroetinga (baanwielrennen) 10;

86. Sjinkie Knegt (shorttrack) 9,75;

87. Anky van Grunsven (dressuur) 8,33;

Edward Gal (dressuur) 8,33;

89. Niels Kerstholt (shorttrack) 7,75;

90. Koos de Ronde (vierspannen) 7,66;

91. Elma de Vries (inlineskaten) 6,66;

Irene Schouten (inlineskaten) 6,66;

Udo Hessels (paralympisch zeilen) 6,66;

Mischa Rossen (paralympisch zeilen) 6,66;

Marcel van de Veen (paralympisch zeilen) 6,66;

Theo Timmerman (vierspannen) 6,66;

Diane Valkenburg (schaatsen) 6,66;

Rick van der Ven (handboogschieten) 6,66;

99. Nick van den Berg (poolbiljart) 6;

100. Niki Terpstra (wielrennen) 5;

Ellen van Dijk (wielrennen) 5;

Nederlands mannenteam estafette (atletiek) 5;

Sanne Keizer/Marleen van Iersel (beachvolleybal) 5;

Laren (hockeyvrouwen) 5;

Peter Elzinga/Inge van Caspel (handboogschieten) 5;

Nederland (handboogschieten mannen) 5;

Christian Kist (darts) 5;

Gerard de Rooij (autosport) 5;

Maikel Scheffers (rolstoeltennis) 5;

Nederland (shorttrack vrouwen) 5;

Vacansoleil-DCM (wielrennen) 5;

Team Etikon (biljarten) 5;

113. Daan Breeuwsma (shorttrack) 4,75;

Freek van der Wart (shorttrack) 4,75;

115. Patrick van Luijk (atletiek) 4,25;

Jorien ter Mors (shorttrack) 4,25;

117. Robin Ammerlaan (rolstoeltennis) 4;

118. Nina Hoekman (dammen) 3;

Nederland (honkbal) 3;

Katja Roose (kitesurfen) 3;

Mannenploeg (inlineskaten) 3;

Rutger Smith (atletiek) 3;

Nederlands vrouwenteam estafette (atletiek) 3;

Emiel Boersma/Daan Spijkers (beachvolleybal) 3;

Den Bosch (hockeyvrouwen) 3;

Amsterdam (hockeymannen) 3;

Hinkelien Schreuder (zwemmen) 3;

Raimond Burgman (biljarten) 3;

Natalie Grinham (squash) 3;

Li Jie (tafeltennis) 3;

Dimi de Jong (snowboard) 3;

Lieuwe Westra (wielrennen) 3;

Jan Smeets (schaken) 3;

René Smaal (karate) 3;

Nederlands mannenteam (bridge) 3;

136. Mitchel Steenman (roeien) 2,5;

Rogier Blink (roeien) 2,5;

Sharon Walraven (rolstoeltennis) 2,5;

Tom Egeberink (rolstoeltennis) 2,5;

140. Mark Horsten (inlineskaten) 2;

141. Douwe de Vries (schaatsen) 1,66;

Rick van den Oever (handboogschieten) 1,66;

Sjef van den Berg (handboogschieten) 1,66;

144. Brian Mariano (atletiek) 1,25;

Giovanni Codrington (atletiek) 1,25;

Annita van Doorn (shorttrack) 1,25;

Sanne van Kerkhof (shorttrack) 1,25;

Yara van Kerkhof (shorttrack) 1,25;

149. Pim Meurs (dammen) 1;

Nederland (rugby) 1;

Christiaan Bökkerink (shorttrack) 1;

Nederland (badmintonvrouwen) 1;

Marrit Leenstra (schaatsen) 1;

Bauke Mollema (Wielrennen) 1;

Jeroen Mooren (judo) 1;

Dex Elmont (judo) 1;

Joyce van Baaren (taekwondo) 1;

Tommy Mollet (taekwondo) 1

159. Yoeri Verlinden (zwemmen) 1.


21.5 °C
ZZW4
 
files 179
126 km.
Beurs AEX
AEX 406.22
+ / - -0.43%
Wijnaldum dicht bij akkoord
In Telesport Vandaag: Wijnaldum bijna rond met PSV, Chinese miljoenen voor ADO Den Haag, Lotto en...