Zoeken
  Zoeken met  
23.0 °C
N3
 
files 133
182 km.
euro95
diesel
1,799
1,453
 
 

SNELNIEUWS

Woensdag 19 juni
wo 06 feb 2013, 16:26

Verkoop kaarten Spelen maandag van start

DEN HAAG - 

De kaartverkoop voor de olympische winterspelen van volgend jaar in het Russische Sotsji begint maandagmiddag. Dat maakte reis- en evenementenorganisatie ATP Event Experts woensdag bekend. ATP werkt al langere tijd samen met de Nederlandse sportkoepel NOCNSF en regelt ook nu weer de kaartverkoop voor Nederlandse sportfans.


Mensen die de wedstrijden willen bijwonen, kunnen tot 11 maart terecht via de daarvoor speciaal gemaakte website www.atpi.nl/os2014. De olympische winterspelen zijn van 7 tot en met 23 februari 2014.

Na 11 maart gaat ATP eerst alle aanvragen inventariseren. Eind april vindt de toewijzing van de tickets plaats. Als er voor bepaalde evenementen meer aanvragen dan tickets zijn, zoals bij de populaire schaatsafstanden valt te verwachten, wordt er geloot. Alle aanvragers ontvangen daarvan een persoonlijk bericht.

„Ook voor de winterspelen zal weer meer vraag naar entreekaarten zijn dan aanbod. Een trend die we al vele jaren zien”, aldus Jeroen de Roever van ATP Event Experts. „Bovendien zitten we nog volop in het proces van het bemachtigen van entreekaarten voor de Nederlandse markt. Desondanks willen we Nederlanders al in een vroeg stadium in staat stellen hun voorkeur bekend te maken.”


Loading flash

Bezig met inloggen.
Inloggen bij Mijn Telegraaf
sluit
Inloggen met je eigen e-mail adres
Wachtwoord vergeten?

Inschrijven als nieuwe deelnemer >

Ingelogd bij Mijn Telegraaf
avatar
Wachtwoord vergeten

Vul je e-mailadres in en je ontvangt binnen een minuut een link om een nieuw wachtwoord in te stellen.

< Terug naar inloggen

Geen e-mail ontvangen?
Kijk in uw spamfolder en voeg eventueel no-reply@telegraaf.nl toe aan je contacten.

Wachtwoord link verstuurd!

We hebben een e-mail gestuurd naar . Klik op de link in dit bericht om een nieuw wachtwoord te maken.

Geen e-mail ontvangen?
Kijk in uw spamfolder en voeg eventueel no-reply@telegraaf.nl toe aan je contacten.

Wachtwoord link nog een keer verstuurd!

We hebben nogmaals een e-mail gestuurd naar . Klik op de link in dit bericht om een nieuw wachtwoord te maken.

Weer geen e-mail ontvangen?
Gebruik u misschien een ander e-mail adres bij her inloggen op telegraaf.nl?

Probeer het opnieuw of neem contact met ons op.

Contact met ons?
Uw bericht is ontvangen

We hebben uw bericht ontvangen. U ontvangt binnen 2 dagen een antwoord.

< Terug naar inloggen
Boogerd: Dit gaat veel te ver
Michael Boogerd stapt naar aanleiding van zware beschuldigingen aan zijn adres naar de rechter....