De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
4 °C
Z 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,465
1,107
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 7 november
za 15 nov 2008, 19:57

Golfer Van Weerelt blijft koel

GIRONA -  Golfer Inder van Weerelt blijft vooralsnog koel bij het kwalificatietoernooi voor de Europese Tour. Na drie van de zes ronden in Zuid-Spanje staat hij nog steeds bij de eerste tien. Van Weerelt neemt de gedeelde achtste plaats in met een score van 206 slagen.

Inder van Weerelt.

De eerste zeventig van het klassement na vier ronden plaatsen zich voor de afsluitende twee ronden. De eerste dertig van het eindklassement verdienen een startbewijs voor de Europese Tour 2009.

Van Werelt ging zaterdag rond in 69 slagen. Rolf Muntz gebruikte hetzelfde aantal en steeg daardoor van de 104e naar de zestigste plaats met een score van 214. Robin Swane, de derde Nederlandse deelnemer aan de finale van de zogenaamde Qualifying School, is met een totaal van 228 slagen (148e plaats) vrijwel uitgeschakeld.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 
poll image

Zondag de eredivisietopper:





Verstuur
Live op je PC kijken?
Zaterdag 7 november o.a.:
16.00 Manchester City - Burnley
16.00 Aston Villa - Bolton Wanderers
20.00 Barcelona - Real Mallorca
22.00 Atletico Madrid - Real Madrid
Zondag 8 november o.a.:
15.00 Lazio Roma - AC Milan
17.00 Chelsea - Manchester United
20.45 Internazionale - AS Roma
21.00 Olympique Lyon - Olympique Marseille
KLIK EN BESTEL!
kosten per wedstrijd € 3,99
Please Wait ...
loading ...