*

Zoeken
  Zoeken met  
ma 20 apr 2009, 15:49

Nog eens zeven dode polo-paarden

Van onze Telesportredactie
WELLINGTON (Florida) -  Nog eens zeven paarden van het Venezolaanse poloteam Lechuza Caracas zijn in de nacht van zondag op maandag in Wellington (Florida) op mysterieuze wijze om het leven gekomen. Daarmee komt het dodental op 21.

Vlak voor een polowedstrijd kwamen al veertien paarden om het leven. Dierenartsen zijn momenteel druk bezig om de doodsoorzaak van de paarden te achterhalen. De dieren zijn elk zo'n 100.000 dollar waard. Een poloteam neemt voor een wedstrijd zo'n 40 à 60 paarden mee.

Dierenarts Scott Swendlin verklaarde tegenover The Palm Beach Post dat enkele paarden direct dood waren, terwijl bij andere dieren zo'n uur lang tevergeefs werd geprobeerd om ze in leven te houden.

Volgens ooggetuigen begonnen de paarden plotseling hevig adem te halen en kregen ze stuiptrekkingen.

Gerelateerde artikelen

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
en volg Telesport op:
twitter hyves RSS