De Telegraaf
 
Zoeken
  Zoeken met  
 
4 °C
ZW 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,561
1,189
 
 

SNELNIEUWS

Maandag 22 maart
do 05 nov 2009, 08:46

Boston Celtics zet zegereeks voort

NEW YORK -  De basketballers van Boston Celtics hebben hun ongeslagen reeks in de Amerikaanse NBA woensdagavond (plaatselijke tijd) voortgezet. De ploeg won voor de zesde keer op rij, al was de winst van 92-90 op Minnesota Timberwolves nipt. Rajon Rondo was topschutter bij Celtics met 18 punten.

Rajon Rondo van de Boston Celtics blijft in balbezit op weg naar de basket tegenover D.J. Augustin van de Charlotte Bobcats. Foto: AFP

Los Angeles Lakers had een moeilijke avond bij Houston Rockets. Pas in de verlenging won de titelverdediger. Andrew Bynum benutte in de slotfase drie vrije worpen en bezorgde de Lakers uiteindelijk de winst met slechts één punt verschil: 103-102. Kobe Bryant was overigens wel trefzeker voor de ploeg uit Los Angeles met 41 punten.

Denver Nuggets is ook nog ongeslagen in de NBA. De ploeg vierde zijn vijfde overwinning op rij door de vloer aan te vegen met New Jersey Nets: 122-94.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

poll image

Ajax is op stoom en gaat alsnog de landstitel pakken




Verstuur