*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-5 °C
O 3
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 10 februari
vr 20 nov 2009, 09:00

‘Barney’ gooit King naar huis

Van onze Telesportredactie
WOLVERHAMPTON - 

Andermaal – en niet voor het eerst – was de vaderlandse hoop op het prestigieuze Grand Slam of Darts gevestigd op Raymond van Barneveld. ‘Barney’ moest het in de achtste finales, waarin het om de best-of-19 legs gaat, opnemen tegen Marvyn King.


Raymond van Barneveld Raymond van Barneveld

In een fantastische partij waarbij Van Barneveld na een 2-4 achterstand via drie gewonnen legs op rij de regie van de match definitief in handen nam, moest King met 10-6 het onderspit delven.

Ook publiekslieveling Tony O’Shea gaat door na een narrow escape tegen Mark Webster: 10-9. Kevin Painter vond z’n weg naar de kwartfinales via winst (10-5) op Kevin Sheperd. Van Barneveld treft in de kwartfinale, die aanstaande zaterdag op het programma staat, Kevin Painter. Phil Taylor neemt het op tegen WDF-wereldkampioen Tony O'Shea.


Telesport
Proefabonnement?

Word nu ook Vriend van Telesport op Hyves.

Volg Telesport ook op Facebook.

Volg Telesport ook op Twitter.

Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!
Gerelateerde artikelen

Volg Telesport ook op:
twitter hyves facebook RSS