De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
-7 °C
NO 1
 
files 1
3 km.
euro95
diesel
1,493
1,125
 
 

SNELNIEUWS

Dinsdag 9 februari

SNELNIEUWS

Dinsdag 9 februari
vr 20 nov 2009, 17:41

Twee keer judobrons voor Oranje

Van onze Telesportredactie
ABOE DHABI -  De judoka’s Jeroen Mooren en Jasper de Jong hebben op de openingsdag van de zwak bezette Grand Prix in Aboe Dhabi een bronzen medaille veroverd. Mooren (-60 kg) won zijn eerste twee partijen, maar moest in de halve finale zijn meerdere erkennen in wereldkampioen Zantaraya uit Oekraïne.

De Jong (-66 kg) verloor in de halve eindstrijd van de Japanner Ebinuma. Omdat het toernooi in Aboe Dhabi geen herkansingsronde kent, kregen de twee Nederlanders na hun verlies in de halve finale automatisch een bronzen plak. Dex Elmont (-73 kg) werd in de kwartfinale uitgeschakeld door de Pool Wilkomirski.

Op het EK tot 23 jaar heeft Birgit Ente (-48 kg) een zilveren medaille gegrepen. In Antalya verloor de judoka van Kenamju in de finale van de Italiaanse Elene Moretti.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

poll image

Echt top van Gullit om zich in te zetten voor het WK voetbal




Verstuur
Please Wait ...
loading ...