*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 2
 
files 191
276 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 10 februari
zo 14 mrt 2010, 09:56

Paralympische afdaling later

Van onze Telesportredactie
WHISTLER -  Een aantal sporten kon gisteren van start gaan in de Canadese sneeuw, maar geskied werd er toen nog niet tijdens de Paralympische Winterspelen. De weersomstandigheden (mist) noopten de organisatie om de afdaling van het programma te schrappen en uit te stellen, waardoor de enige Nederlandse deelnemer aan de Paralympics, zitskiër Kees-Jan van der Klooster, niet in actie kwam.

Er ligt genoeg sneeuw in Whistler, maar mist maakt skiën onmogelijk. Er ligt genoeg sneeuw in Whistler, maar mist maakt skiën onmogelijk. Foto: REUTERS
Hij gaat dinsdag voor het eerst naar beneden, maar dan op de reuzenslalom. De afdaling staat nu voor donderdag op de rol en vrijdag is de kwalificatie voor de Super G.
Telesport
Proefabonnement?

Word nu ook Vriend van Telesport op Hyves.

Volg Telesport ook op Facebook.

Volg Telesport ook op Twitter.

Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!
Gerelateerde artikelen

Volg Telesport ook op:
twitter hyves facebook RSS