Zoeken
  Zoeken met  
8.6 °C
NO3
 
files 52
97 km.
euro95
diesel
1,799
1,458
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 24 mei
za 27 okt 2012, 06:15

Reijns: Armstrong is een pakhaas

Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM - Zwemmer Joost Reijns kijkt tien maanden nadat bij hem teelbalkanker werd gediagnosticeerd reikhalzend uit naar Rio 2016. Gebleven is ook zijn gezonde nuchterheid. Noord-Hollander Reijns is niet het type van vals sentiment. De verwikkelingen van de laatste weken rond die andere topsporter die genezen werd verklaard van teelbalkanker volgde hij nuchter en zakelijk.

„Toen bij mij kanker werd geconstateerd, is me vaak gevraagd of ik die boeken van Lance Armstrong ging lezen. Dat heb ik niet gedaan. Ik hanteer het principe dat je behandelingen die bij deze ziekte horen moet ondergaan. Of die aanslaan, is voor een groot deel een kwestie van geluk.”

„Armstrong is van zijn voetstuk gevallen, hoe goed de dingen die hij voor kankerpatiënten heeft gedaan ook zijn. Voor mij is hij, net als iedere andere sporter die betrapt is, gewoon een pakhaas. En daar heb ik helemaal niets mee.”

Lees meer over
zwemmen  - joost reijns  - lance armstrong

Inloggen bij Telegraaf.nl
Registreer?
Of login met
Ingelogd bij Telegraaf.nl