Van der Garde leert van debuut
FOTO V/d Garde in Formule 1
Räikkönen snelste bij rentree
Kovalainen opent F1-seizoen
V/d Garde: F1-test in Jerez
Rusland treft Spanje
Lazio wint knotsgek duel
Siena doet goede zaken
Petitie voor John Guidetti
Rusland naar finale EK
Ullrich had contact met arts
Echtgenoot Longo bekent
Spanjaarden boos om satire
Armstrong weer in triatlons
Tiernan-Locke leidt
Gonzalez stopt ermee
Sijsling in kwartfinale Quimper
Schoofs weken niet in actie
Meevaller voor Daviscupteam
Krajicek over Federer (column)
Fry sprak van een vervelend besluit. "Maar we kunnen niet anders vanwege de nieuwe regels, en we zijn nu natuurlijk ook een privé-team.”
Brawn GP is de opvolger van Honda, dat zich na het afgelopen seizoen terugtrok uit de Formule 1 vanwege de economische crisis. Honda werkte met een budget van ongeveer 225 miljoen euro, Brawn GP - geleid door Ross Brawn - moet het met beduidend minder geld doen.
De renstallen in de Formule 1 hebben minder personeel nodig omdat testsessies gedurende het seizoen sinds dit jaar zijn verboden. Brawn GP hoeft bovendien geen eigen motor te ontwikkelen, maar koopt de krachtbronnen in bij Mercedes. Volgens Fry is het personeel inmiddels geïnformeerd en gaan de ontslagbrieven volgende week de deur uit.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer