*

Zoeken
  Zoeken met  
wo 01 apr 2009, 14:11

Regen en Barrichello rivalen Button

Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM -  Regen en teamgenoot Rubens Barrichello zijn zondag de belangrijkste zorgen van Jenson Button bij de GP van Maleisië. De Britse Formule 1-coureur van Brawn GP, de winnaar van de eerste GP van dit seizoen, geldt samen met Baricello opnieuw tot de favorieten voor de winst.

Rubens Barrichello (links) en Jenson Button op het podium van de GP van Australië. Rubens Barrichello (links) en Jenson Button op het podium van de GP van Australië. Foto: AFP

"We weten niet wie van ons tweeën de snelste zal zijn, omdat het zo´n ander circuit is dan in Melbourne," aldus Button. Hij is een van de snelste mooi-weer-rijders, terwijl Barichello ook tijdens regen goed uit de voeten kan. Behalve de laagstaande zon (In Maleisië wordt in de avondschemering gereden), waardoor het zicht van de coureurs belemmerd is, kunnen tropische regenbuien de race ook teisteren.

"Het wordt verschrikkelljk zwaar, ook omdat de vochtigheid erg hoog is, we zullen het wel zien", voegt Button eraan toe.

Gerelateerde artikelen