Van der Garde leert van debuut
FOTO V/d Garde in Formule 1
Räikkönen snelste bij rentree
Kovalainen opent F1-seizoen
V/d Garde: F1-test in Jerez
Henrichs blij met vertrek rvc
McClaren lovend over Plet
Blind krijgt salaris mee
Ling zet rechtszaak door
’Komst rvc duurt weken’
Ullrich had contact met arts
Echtgenoot Longo bekent
Spanjaarden boos om satire
Armstrong weer in triatlons
Tiernan-Locke leidt
Oranje in uitverkochte Maaspoort
Gonzalez stopt ermee
Sijsling in kwartfinale Quimper
Schoofs weken niet in actie
Meevaller voor Daviscupteam
"Iedereen moet voorlopig geduld hebben", aldus Renault-topman Carlos Ghosn. "We zullen voor het einde van dit jaar bekendmaken of we doorgaan in de Formule 1."
'Crashgate' betekende een grote smet op het blazoen van Renault. Nelson Piquet jr. zou twee seizoenen geleden tijdens de race van Singapore opzettelijk zijn gecrasht om zo zijn teamgenoot Fernando Alonso te laten winnen. Daarvoor kreeg de renstal een voorwaardelijke straf en werd teambaas Flavio Briatore, die eerder zelf al opstapte, voor het leven verbannen uit de Formule 1. Ook trok ING de stekker uit de sponsoring.
Enkele jaren geleden beleefde Renault nog grote successen in de autosport. Fernando Alonso greep in 2005 en 2006 de wereldtitel voor de Fransen. Inmiddels is de Spanjaard vertrokken naar Ferrari.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer