*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 2
 
files 93
155 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 
vr 05 mrt 2010, 15:01

'Schumi' kan niet meer wachten

Foto: AFP
HAMBURG -  Michael Schumacher kan nauwelijks meer wachten op zijn rentree in de Formule 1. „Eindelijk gaat het seizoen nu bijna beginnen”, zei de Duitse veelvoudig wereldkampioen. „Ik voel me een beetje als een kind vlak voor de feestdagen.”

Volgend weekeinde begint het seizoen van de Formule 1 met de Grote Prijs van Bahrein. „Ik denk dat wij bij die race meteen al tussen de topteams kunnen rijden. Het is ook belangrijk om er meteen in het begin bij te zijn”. Schumacher keert in Bahrein voor het eerst sinds oktober 2006 met het Mercedes-team terug in de koningsklasse van de autosport.

„Het is wel grappig om te bedenken dat ik een paar maanden geleden nog afzag van een rentree. Maar ik voel me nu frisser en fitter dan ik in jaren ben geweest. Ik bruis weer van de energie.” Schumacher werd vorig jaar benaderd om de Braziliaan Felipe Massa tijdelijk te vervangen na een zware crash. De Duitser zag daar toen van af omdat hij zich fysiek niet goed genoeg voelde na een motorongeluk in de februari.


Telesport
Proefabonnement?

Word nu ook Vriend van Telesport op Hyves.

Volg Telesport ook op Facebook.

Volg Telesport ook op Twitter.

Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Volg Telesport ook op:
twitter hyves facebook RSS