Van der Garde leert van debuut
FOTO V/d Garde in Formule 1
Räikkönen snelste bij rentree
Kovalainen opent F1-seizoen
V/d Garde: F1-test in Jerez
LIVE EXTRA Twente - Heracles
Heerenveen nog zonder Zomer
De Graafschap mist zieke trainer
DOSSIER Alles over de eredivisie
Sarpong wellicht tegen Ajax
Nog een ronde in China
Kreder pakt dagzege
Vingerling vervangt Veldt
Boonen weer sterkste in Qatar
Veelers: Alles op Roubaix
Sjarapova klaar in Parijs
Siemerink: relaxte vrijdag
Team Federer verliest thriller
De Bakker blij met zijn niveau
Daviscup: Oranje op rozen
De zevenvoudig wereldkampioen heeft in de aanloop naar zijn spraakmakende rentree al voor zoveel reuring gezorgd, dat je bijna zou vergeten dat er, voor wat betreft het veroveren van de wereldtitel, wel degelijk meer kapers op de kust liggen. Wat te denken van Jenson Button en Lewis Hamilton, de wereldkampioenen van het afgelopen seizoen (Button) en 2008 (Hamilton), die elkaar hebben gevonden bij het McLaren-team. En ook Fernando Alonso, de kampioen van 2005 en 2006, lijkt bij zijn nieuwe werkgever Ferrari op voorhand over beter papieren te beschikken dan de afgelopen seizoen.
Het is dat Kimi Räikkönen, de kampioen van 2007, de Koningsklasse van de autosport (tijdelijk?) vaarwel heeft gezegd, anders zou het aanstaande seizoen alle wereldkampioen van het nieuwe millennium in de baan hebben gebracht. maar ook zonder Fin, die zijn heil heeft gezocht bij de rallysport, belooft het seizoen 2010 spektakel. Is het niet door de vele nieuwe namen, dan is het wel door de nieuwe regels (zie kader elders op deze pagina), die een serieuze aanslag op het tactische vernuft van de teams zullen doen.
Teleurstelling zullen, net als in alle voorgaande seizoenen, ook weer komen. En zijn er, zo gebiedt de eerlijkheid te zeggen, in feite al geweest. Want nog voor de eerste meter van het seizoen 2010 is verreden, is het met veel bombarie aangekondigde debuut van het Amerikaanse US F1 alweer afgeblazen. Financiële zorgen hebben het team voortijdig de das omgedaan en die pecunia-problemen zullen gedurende het seizoen ook bij andere teams een grote rol gaan spelen. Wat dat betreft is er helemaal niets veranderd in de Formule 1.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer