Zoeken
  Zoeken met  
9.2 °C
NNW4
 
files 32
93 km.
euro95
diesel
1,799
1,458
 
 
Foto: www.eldik.net
di 19 jun 2012, 20:34

Caterham looft Van der Garde

Van onze Telesportredactie
VALENCIA - Het Formule 1-team van Caterham hoopt nog dit jaar een WK-punt te scoren. Dat zegt teameigenaar Tony Fernandes. De Maleisische zakenman koestert hoge verwachtingen van de komende twee F1-races, zondag in Valencia en over twee weken in Silverstone.

„De auto’s hebben belangrijke upgrades gekregen. We zijn eerlijk genoeg om in te zien dat deze alleen onvoldoende zijn om het gat met de middenmoot te dichten, maar onze intentie om te slagen blijkt wel uit het feit dat we sneller met updates komen dan onze concurrentie”, aldus Fernandes.

De Fin Heikki Kovalainen en de Rus Vitaly Petrov bezetten dit seizoen de twee stoeltjes van Caterham, waar Giedo van der Garde onder contract staat als reservecoureur. Opvallend is dat Fernandes in het officiële communiqué van het team de resultaten van Van der Garde in de GP2-klasse aanhaalt als lichtend voorbeeld voor het F1-team.

Van der Garde stond in de laatste vier races (in Barcelona en Monaco) driemaal op het podium en is na een teleurstellende start van het seizoen inmiddels opgeklommen naar de derde plaats in de GP2-stand. „Het GP2-team van Caterham werkt ongelooflijk hard en hun tomeloze inzet heeft geresulteerd in aansprekende resultaten van Giedo. Hopelijk dienen deze successen als bron van inspiratie voor ons F1-team.”


Inloggen bij Telegraaf.nl
Registreer?
Of login met
Ingelogd bij Telegraaf.nl