*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-5 °C
O 3
 
files 2
1 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 
do 29 okt 2009, 19:56

Poulter leidt in Singapore

SINGAPORE -  Ian Poulter heeft na de eerste dag van het Singapore Open alleen de leiding. De Engelse golfer had donderdag voor de achttien holes 66 slagen nodig, vijf onder par. Dat was er een minder dan de Taiwanees Chan Yih-Shin en Zuid-Afrikaan Ernie Els.

Ian Poulter Ian Poulter Foto: AFP

Lang niet iedereen kon de eerste ronde voltooien. Regen maakte drie uur lang spelen onmogelijk. Guido van der Valk kwam door de invallende duisternis maar tot elf holes. Hij bezet met +2 de gedeelde 74e plaats.

Maarten Lafeber, die nog wat prijzengeld kan gebruiken om zijn Europese Tourkaart voor 2010 veilig te stellen, was wel op tijd binnen maar allesbehalve tevreden. Hij noteerde onder meer vier bogeys en een dubbele bogey. Met 75 slagen (+4) is hij slechte 123e in de voorlopige stand.


Telesport
Proefabonnement?

Word nu ook Vriend van Telesport op Hyves.

Volg Telesport ook op Facebook.

Volg Telesport ook op Twitter.

Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Volg Telesport ook op:
twitter hyves facebook RSS