Golfer Luiten zakt weg in Dubai
Roemloze aftocht Boeljon
Solide start Luiten in Dubai
De Vries mag golfen in Dubai
Christel Boeljon stijgt
Sarpong wellicht tegen Ajax
FC Groningen mist duo
Roda JC hoopt op herstel
LIVE EXTRA Twente - Heracles
'Geen angst AZ voor Excelsior'
Vingerling vervangt Veldt
Boonen weer sterkste in Qatar
Veelers: Alles op Roubaix
Ullrich had contact met arts
Echtgenoot Longo bekent
Daviscup: Oranje op rozen
Alarm bij Daviscup
Wildcards voor Sijsling en Mathieu
Haase: Nooit een wedstrijd
Haase snel klaar met Paukku
De golfer uit Bleiswijk moest in de Zuid-Afrikaanse stad genoeg geld bij elkaar slaan om zijn startbewijs voor de European Tour veilig te stellen. Met zijn knappe zesde plaats in het eindklassement voldeed hij ruimschoots aan de eis.
Luiten staat eerste reserve voor het Abu Dhabi Championship, maar hij laat deze wedstrijd schieten. "Deze week eerst op dezelfde baan de kwalificatie voor het Brits Open spelen. Dan naar huis en een lekker feestje vieren en om een schema voor de komende maanden te maken. Als ik Dubai, over drie weken, kan spelen, dan doe ik dat denk ik wel. Anders wordt het een week later India.”
De Bleiswijker was minder nerveus dan zaterdag, maar had toch weer een slechte start. Hij herstelde zich echter op tijd en schoof steeds verder op in het klassement. "Veertien was het moment dat ik zeker wist dat het goed zat”, keek Luiten terug. "Het was een putt vanaf de rand van de green, zeker een meter of vijftien. Eindelijk eens een lange putt die viel!“
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer