*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-5 °C
O 3
 
files 12
10 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 
wo 04 nov 2009, 19:26

Oordeel in zaak-Pechstein uitgesteld

LAUSANNE -  Een uitspraak in de arbitragezaak die de Duitse schaatsster Claudia Pechstein heeft aangespannen is pas over een week of twee te verwachten. Dat heeft het internationale gerechtshof voor de sport woensdagavond laten weten.

Claudia Pechstein Claudia Pechstein Foto: REUTERS

Het oordeel zal vergezeld gaan van een schriftelijke onderbouwing. Daarvoor heeft het CAS meer tijd nodig. Door het uitstel mist de langeafstandspecialiste in elk geval de eerste wereldbekerwedstrijden van het seizoen, dit weekeinde in Berlijn.

Pechstein had gehoopt deze week uitsluitsel te krijgen. De vijfvoudig olympisch kampioene is als eerste sporter voor twee jaar geschorst op grond van verdachte bloedwaarden - opmerkelijk veel jonge cellen die uitgroeien tot rode bloedlichaampjes (reticulocyten) - in haar biologisch paspoort. Ze is nimmer betrapt op verboden middelen als epo of cera noch op ongeoorloofde bloedtransfusies.


Telesport
Proefabonnement?

Word nu ook Vriend van Telesport op Hyves.

Volg Telesport ook op Facebook.

Volg Telesport ook op Twitter.

Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!