Tocht: 'It koe fan gjin kanten'
Hadders wint op ijs Skarsterlân
Kramer baalt op Schiphol
Gerritsen in ban van natuurijs
Volle agenda voor schaatsers
Rusland treft Spanje
Lazio wint knotsgek duel
Siena doet goede zaken
Petitie voor John Guidetti
Rusland naar finale EK
Echtgenoot Longo bekent
Spanjaarden boos om satire
Armstrong weer in triatlons
Tiernan-Locke leidt
"Kwaremont krijgt rol Muur"
Gonzalez stopt ermee
Sijsling in kwartfinale Quimper
Schoofs weken niet in actie
Meevaller voor Daviscupteam
Krajicek over Federer (column)
"Geef me twee weken extra en het wordt een andere wedstrijd", doelde Timmer op de twee mislukte pogingen (500 en 1000 meter) tijdens het OKT 2 in Thialf om zich te kwalificeren voor Vancouver. "Het doel om de Winterspelen te halen, zat zo in mijn hoofd gebeiteld. Maar het is me helaas niet gelukt. Ik kan mezelf echter niets verwijten"
Op weg naar de aanvankelijk zekere kwalificatie voor de Winterspelen was Timmer uitermate onfortuinlijk. De specialiste op de 1000 meter werd op vrijdag 13 november tijdens de World Cup in Heerenveen hard geschept door haar Chinese opponente Jing Yu. Bij haar ernstige valpartij liep zij enkele breuken in haar hielbeen op. Timmer herstelde onverwacht snel en mocht zo nog even hopen op de Olympische Spelen.
Timmer werd vrijdag op de 500 meter echter dus afgetroefd door Thijsje Oenema en vandaag kwam zij op de 1000 meter nog overduidelijk (ruim anderhalve seconde) tekort op Wüst. "Toch was ik er dichtbij", zei de 35-jarige Timmer na afloop.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer