Nieuw! Elke maand
15 Premium artikelen gratis.
Registreer nu of log in en lees voortaan elke maand 15 Premium artikelen gratis.

SNELNIEUWS

Vrijdag 28 juli
Dit is het laatste Premium artikel dat u gratis kunt lezen. Tijd voor een abonnement!
premium

Sport Index: de medailles

09 AUG 2013

GEEN - Een compleet overzicht van de gewonnen medailles die meetellen voor de Lotto Topsport Index.

Foto: De Telegraaf

GOUD: 73

EK SCHAATSEN: Sven Kramer

EK SCHAATSEN: Ireen Wüst

EK SHORTTRACK: Freek van de Wart

EK SHORTTRACK: Teamrelay vrouwen

EUROPA CUP KORFBAL: Koog Zaandijk

AUSTRALIAN OPEN: Aniek Koot

AUSTRALIAN OPEN: Aniek Koot/Jiske Griffioen

WK SPRINT: Michel Mulder

WK VELDRIJDEN: Marianne Vos

WERELDBEKERFINALE VIERSPANNEN: Koos de Ronde

WERELDBEKERFINALE SHORTTRACK: Teamrelay vrouwen WK

SCHAATSEN ALLROUND: Sven Kramer

WK SCHAATSEN ALLROUND: Ireen Wüst

EUROPA CUP HOCKEY ZAAL: Den Bosch dames

EK ATLETIEK INDOOR: Eelco Sintnicolaas

EK BOOGSCHIETEN INDOOR: Nederlands team (Rick van der Ven, Rick van den Oever, Sjef van den Berg/onderdeel recurve)

EK BOOGSCHIETEN INDOOR: Nederlands team (Peter Elzinga, Mike Schloesser, Ruben Bleyendaal/compound)

EK BOOGSCHIETEN INDOOR: Van der Ven (recurve)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Jan Smeekens (500 meter)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Kjeld Nuis (1000 meter)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Jorrit Bergsma (5 en 10 km)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Arjan Stroetinga (massastart)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Marrit Leenstra (1500 meter)

WK AFSTANDEN: Ireen Wüst (1500m)

WK AFSTANDEN: Ireen Wüst (3000m)

WK AFSTANDEN: Sven Kramer (5000m)

WK AFSTANDEN: Jorrit Bergsma (10km)

WK AFSTANDEN: Nederland vrouwen (ploegachtervolging, Ireen Wüst, Diane Valkenburg, Marrit Leenstra)

WK AFSTANDEN: Nederland mannen (ploegachtervolging, Sven Kramer, Jan Blokhuijsen, Koen Verweij)

RONDE VAN VLAANDEREN: Marianne Vos (Ronde van Vlaanderen)

EK BILJARTEN: Nederland (straight pool)

EK BILJARTEN: Nick van den Berg (straight pool)

EK BILJARTEN: Thérèse Klompenhouwer (driebanden)

WAALSE PIJL: Marianne Vos

EK BILJARTEN: Niels Feijen (9-ball)

EK BILJARTEN: Nederland (Dick Jaspers/Raimond Burgman)

EK BILJARTEN: Monique van Exter (vrouwen vrij spel)

EK BILJARTEN: Raymund Swertz (kader 47/2)

EK BILJARTEN: Raymund Swertz (kader 71/2)

EK JUDO: Kim Polling (tot 70kg)

EK JUDO: Vrouwen (Edith Bosch, Birgit Ente, Sanne Verhagen, Anicka van Emden, Marhinde Verkerk)

PREMIER LEAGUE DARTS: Michael van Gerwen

EURO HOCKEY LEAGUE: Bloemendaal

CLUB CHAMPIONS CUP: Den Bosch

EK ROEIEN: Vier zonder mannen (Meylink/Hendriks/Lücken/Michiel Versluis)

ROLAND GARROS: Jiske Griffioen/Aniek van Koot (rolstoel dubbel

EUROPESE TOUR GOLF LYONESS OPEN: Joost Luiten

EK INLINESKATEN: Manon Kamminga (afvalkoers)

EK INLINESKATEN: Michel Mulder (500 meter)

EK INLINESKATEN: Irene Schouten (10 km punten/afvalkoers)

EK INLINESKATEN: Ronald Mulder (200 meter)

EK INLINESKATEN: Manon Kamminga (200 meter)

EK INLINESKATEN: Nederlandse vrouwenploeg (aflossing/Bianca Roosenboom, Elma de Vries, Mannon Kamminga)

EK INLINESKATEN: aflossing gemengd (Mark Horsten/Ronald Mulder/Bianca Roosenboom/Manon Kamminga)

EK INLINESKATEN: Manon Kamminga (1000 meter)

EK INLINESKATEN: Ronald Mulder (200 meter tijdrit weg)

EK INLINESKATEN: Manon Kamminga (afvalkoers weg)

EK INLINESKATEN: Elma de Vries (puntenkoers weg)

EK INLINESKATEN: Crispijn Ariëns (puntenkoers weg)

EK INLINESKATEN: Nederlandse vrouwenploeg (aflossing weg/Manon Kamminga, Bianca Roosenboom, Elma de Vries)

EK INLINESKATEN: Nederlandse mannenploeg (aflossing weg/Michel Mulder, Ronald Mulder, Lars Scheenstra)

EK INLINESKATEN: Elma de Vries (marathon)

WK BEACHVOLLEYBAL: Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen

EK SOFTBALL: Nederland

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Iris Pruysen (verspringen)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Kenny van Weeghen (wheelen 200m)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Marlou van Rhijn (wheelen 100m)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Marlou van Rhijn (wheelen 200m)

WORLD GAMES: Touwtrekken (mannen)

WORLD GAMES: Nederland (korfbal)

WK ZWEMMEN: Ranomi Kromowidjojo (50m vrije slag)

WK MOTOCROSS: Jeffrey Herlings

WIELRENNEN: Pieter Weening (Ronde van Polen)

ZILVER: 45

WK DARTS: Michael van Gerwen

EK SCHAATSEN: Jan Blokhuijsen

EK SCHAATSEN: Linda de Vries

EK SHORTTRACK: Teamrelay mannen

AUSTRALIAN OPEN: Robin Haase/Igor Sijsling

AUSTRALIAN OPEN: Marjolein Buis (dubbel met Britse Lucy Shuker)

WERELDBEKERFINALE SHORTTRACK: Teamrelay mannen

WK SCHAATSEN ALLROUND: Diane Valkenburg

ATP TOERNOOI ROTTERDAM: De Bakker/Huta Galung (dubbel)

EK BOOGSCHIETEN INDOOR: Elzinga (compound)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Bob de Jong

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Mariska Huisman

WK SHORTTRACK: Sjinkie Knegt

WK SHORTTRACK: Jorien Ter Mors

WK AFSTANDEN: Ireen Wüst (1000m)

WK AFSTANDEN: Lotte van Beek (1500m)

WK AFSTANDEN: Jorrit Bergsma (5000m)

WK AFSTANDEN: Ireen Wüst (5000m)

WK AFSTANDEN: Sven Kramer (10km)

RONDE VAN VLAANDEREN: Ellen van Dijk

EK BILJARTEN: Henri Tilleman (kader 47/2)

EK TURNEN: Noël van Klaveren (sprong)

EK JUDO: Linda Bolder (tot 70kg)

EK JUDO: Henk Grol (tot 100kg)

WERELDBEKERFINALE DRESSUUR: Adelinde Cornelissen

CLUB CHAMPIONS CUP: Laren

EK ROEIEN: Dubbelvier vrouwen (Scheenaard/Nicole Beukers/Van Dorp/Sophie Souwer)

ROLAND GARROS: Sharon Walraven (rolstoel dubbel met Duitse Sabine Ellerbrock)

ROLAND GARROS: Jiske Griffioen (rolstoel enkel)

ROLAND GARROS: Ronald Vink (rolstoel dubbel met Britse Gordon Reid)

EK BOKSEN: Peter Müllenberg (tot 81 kilo)

RONDE VAN ZWITSERLAND: Bauke Mollema

EK BRIDGE: Nederlands vrouwenteam

EK INLINESKATEN: Jan Blokhuijsen (puntenkoers weg)

EK INLINESKATEN: Ronald Mulder (500 meter weg)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Amy Siemons (wheelen 100m)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Ronald Hertog (verpringen)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Kenny van Weeghel (wheelen 100m)

ATP TENNISTOERNOOI GSTAAD: Robin Haase

WORLD GAMES: Touwtrekken (vrouwen)

WORLD GAMES: Marnix Bunnik en Ruben Assman (ju-jitsu/duo mannen)

WORLD GAMES: Natalie Grinsham (squash)

WORLD GAMES: Ielja Strik (powerliften vrouwen)

WORLD GAMES: Anneloes Peulen (zwemmend redden 100m)

WORLD GAMES: Nederland (zwemmend redden 4 x 50m vrouwen)

BRONS: 49

WK DARTS: Raymond van Barneveld

EK SCHAATSEN: Diane Valkenburg

EK SHORTTRACK: Jorien ter Mors

WK SPRINT: Hein Otterspeer

WK VELDRIJDEN: Lars van der Haar

WERELDBEKERFINALE VIERSPANNEN: IJsbrand Chardon

WERELDBEKERFINALE SHORTTRACK: Niels Kerstholt

WK BAANWIELRENNEN: Matthijs Büchli (keirin)

EK BOOGSCHIETEN INDOOR: Van den Berg

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Sven Kramer

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Ireen Wüst

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Diane Valkenburg

WK SHORTTRACK: Freek van der Wart

WK SHORTTRACK: teamrelay mannen

WORLD BASEBALL CLASSIC: Nederland

WK AFSTANDEN: Jan Smeekens (500m)

WK AFSTANDEN: Bob de Jong (10km)

PARIJS ROUBAIX: Niki Terpstra

EK BILJARTEN: Tamara Rademakers (straigt pool)

EK BILJARTEN: Niels Feijen (8-ball)

EK BILJARTEN: Tamara Rademakers (8-ball)

EK BILJARTEN: Ivo Aarts (9-ball)

EK JUDO: Marhinde Verkerk (tot 78kg)

WERELDBEKERFINALE DRESSUUR: Edward Gal

EURO HOCKEY LEAGUE: Amsterdam

EK ROEIEN: Roel Braas (skiff)

EK ROEIEN: Inge Janssen (skiff)

EK ROEIEN: Marie-Anne Frenken (skiff)

EK ROEIEN: Twee zonder (Rogier Blink/Mitchel Steenman)

EK ROEIEN: Acht mannen WK DAMMEN: Roel Boomstra

EK INLINESKATEN: Ronald Mulder (300 meter)

EK INLINESKATEN: Crispijn Ariëns (10 km punten/afvalkoers)

EK INLINESKATEN: Nederlandse mannenploeg (aflossing)

EK INLINESKATEN: Mark Horsten (1000 meter)

EK INLINESKATEN: Irene Schouten (puntenkoers weg)

EK INLINESKATEN: Manon Kamminga (marathon)

WORLD CUP ROEIEN: Lichte mannen vier

WORLD CUP ROEINE: Holland Acht (mannen)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Amy Siemons (wheelen 200m)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Kenny van Weeghen (wheelen 400m)

WORLD GAMES: Ruben Assman en Saskia Boomgaar (ju-jitsu/duo mixed)

WORLD GAMES: Johan de Gier (ju-jitsu tot 71 kg)

WORLD GAMES: Glenn Hofman (biljarten/driebanden)

WORLD GAMES: Nederland (zwemmend redden 4 x 25m vrouwen)

WORLD GAMES: Maike op het Veld (zwemmend redden 100m)

WK ZWEMMEN: Ranomi Kromowidjojo (100m vrije slag)

WK ZWEMMEN: Ranomi Kromowidjojo (50m vlinderslag)

WK ZWEMMEN: Nederland (4 x 100 vrouwen/Kromowidjojo, Heemskerk, Inge Dekker en Elise Bouwens)

Verder lezen?
Elke maand 15 premium artikelen gratis
Ik heb al een account / ik ben abonnee
Verder lezen?
U heeft deze maand 15 Premium artikelen gratis gelezen.
Tijd voor een abonnement!
19.8 °C
WZW5
Beurs AEX
AEX 525.95
+ / - -0.83%
Meer Premium