Zoeken
  Zoeken met  
16.8 °C
ONO4
 
files 148
204 km.
euro95
diesel
1,821
1,499
 
 

SNELNIEUWS

Zondag 20 april
 
 
Exclusieve artikelen van de Telegraaf redactie
vr 03 jan 2014, 06:35

Uitverkiezingen sportvrouw, sportman, sportploeg en gehandicapte sporter van 2013

'Kromo' weer de nummer 1

Van onze Telesportredactie

Ranomi Kromowidjojo is opnieuw de winnares geworden van de Lotto Sport Index. De titel bij de mannen gaat naar Sven Kramer en bij de ploegen is het beachduo Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen de nummer 1. Gehandicapte sporter van het jaar 2013 is Aniek van Koot.

Foto: De Telegraaf

Algemeen klassement:

1. Ranomi Kromowidjojo (zwemmen) 166,25;

2. Ireen Wüst (schaatsen) 102,66;
3. Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen (beachvolleybal) 100;
4. Sven Kramer (schaatsen) 67,66;
5. Manon Kamminga (inlineskaten) 63,9;
6. Marianne Vos (wielrennen) 57,5;
7. Robin Haase (tennis) 55;
8. Ignisious Gaisah (atletiek) 50; Robin Haase/Igor Sijsling (tennis) 50;
10. Jorrit Bergsma (schaatsen) 40;
11. Michel Mulder (schaatsen/inlineskaten) 26,66;
12. Crispijn Ariëns (inlineskaten) 26;
13. Joost Luiten (golf) 25; Nederlandse mannen 4 (roeien) 25; Dafne Schippers (atletiek) 25; Nederland (honkbal) 25; Igor Sijsling (tennis) 25; Nederland (zwemmen/vrouwen 4x100) 25;
19. Diane Valkenburg (schaatsen) 23,66; 20. Ellen van Dijk (wielrennen) 23,33;
21. Epke Zonderland (turnen) 20; Mike Schloesser (handboogschieten) 20; Aniek van Koot (rolstoeltennis) 20; Aniek van Koot/Jiske Griffioen (rolstoeltennis) 20; Vrouwen lichte dubbelvier (roeien) 20; Nederland (inlineskaten/vrouwen) 20; Michael van Gerwen (darts) 20; Jeffrey Herlings (motorcross) 20;
29. Freek van der Wart (shorttrack) 19; Sjinkie Knegt (shorttrack) 19;
31. Jorien ter Mors (shorttrack) 18,5;
32. Henk Grol (judo) 18;
33. Marhinde Verkerk (judo) 17;
34. Ronald Mulder (inlineskaten) 16,91;
35. Elma de Vries (inlineskaten) 16,66;
36. Relayploeg mannen (shorttrack) 16;
37. Rabobank vrouwen (wielrennen) 15; Kim Polling (judo) 15; Tom Dumoulin (wielrennen) 15; Lotte van Beek (schaatsen) 15; Jan Smeekens (schaatsen) 15; Huta Galung/Thiemo de Bakker (tennis) 15;
43. Niki Terpstra (wielrennen) 13,33; Elma de Vries (inlineskaten) 13,33;
45. Bob de Jong (schaatsen) 13;
46. Jan Blokhuijsen (schaatsen) 12,66;
47. Marrit Leenstra (schaatsen) 11,66;
48. Anicka van Emden (judo) 11; Rogier Blink/Mitchel Steenman (roeien) 11; 50. Nederland (handboog recurve) 10; Nederland (handboog compound) 10; Nederland (bridge) 10; Dex Elmont (judo) 10; Pieter Jan Postma (zeilen) 10; Marlou van Rhijn (para atletiek) 10; Roel Boomstra (dammen) 10; Den Bosch dames (hockey) 10; Raymund Swertz (biljart) 10; Matthijs Büchli (baanwielrennen) 10; Relayploeg vrouwen (shorttrack) 10; Lars van der Haar (wielrennen) 10; Hein Otterspeer (schaatsen) 10; Raymond van Barneveld (darts) 10;
64. Kenny van Weeghel (wheelen) 9;
65. Jiske Griffioen (rolstoeltennis) 8;
66. Bianca Roosenboom (inlineskaten) 7,9;
67. Niels Feijen (biljarten) 7,66;
68. Kirsten Wild (baanwielrennen) 7,5; Elis Ligtlee (baanwielrennen) 7,5; Huta Galung (tennis) 7,5; Thiemo de Bakker (tennis) 7,5;
72. Inge Dekker (zwemmen) 7,25;
73. Theo Timmerman (paardensport) 6,66; Koos de Ronde (paardensport) 6,66; Nick van den Berg (biljart) 6,66; Koen Verweij (schaatsen) 6,66; Rick van der Ven (boogschieten) 6,66;
78. Boaz Meylink (roeien) 6,25; Mechiel Versluis (roeien) 6,25; Kaj Hendriks (roeien) 6,25; Robert Lücken (roeien) 6,25; Femke Heemskerk (zwemmen) 6,25; Elise Bouwens (zwemmen) 6,25;
84. Ruben Assmann/Marnix Bunnik (ju-jitsu) 6; Nathalie Grinham (squash) 6; Marie-Anne Frenken (roeien) 6; Marlou van der Kulk (paralympisch zwemmen) 6; Lisette Teunissen (paralympisch zwemmen) 6; Irene Schouten (inlineskaten) 6; Mannenploeg (inlineskaten) 6;
91. Adelinde Cornelissen (paardensport) 5,75;
92. Nederland (paardensport/vierspannen) 5; Mirte Kraaijkamp (roeien) 5; Maaike Head (roeien) 5; Rianne Sigmond (roeien) 5; Mandy Mulder/Coen de Koning (zeilen) 5; Sanne Voets (paralympisch ruiter) 5; Marc Evers (paralympisch zwemmen) 5; Aflossingsploeg gemengd (inlineskaten) 5; Bloemendaal (hockey) 5; Nederlandse vrouwen (judo) 5; Nederland (biljart driebanden) 5; Monique van Exter (biljart) 5; Nederland (biljarten pool) 5; Thérèse Klompenhouwer (biljarten) 5; Kjeld Nuis (schaatsen) 5; Arjan Stroetinga (schaatsen) 5; Niels Kerstholt (shorttrack) 5; Eelco Sintnicolaas (atletiek) 5; Nederlands team (boogschieten recurve) 5; Nederlands team (boogschieten compound) 5; Tom-Jelte Slagter (wielrennen) 5; Koog Zaandijk (korfbal) 5; Nederland (softball) 5; Iris Pruysen (atletiek paralympics) 5; Nederland (touwtrekken mannen) 5; Nederland (korfbal) 5; 118. IJsbrand Chardon (paardensport) 4,66; Peter Elzinga (boogschieten) 4,66;
120. Amy Siemons (wheelen) 4; Nederland (zwemmend redden) 4;
122. Tim Veldt (baanwielrennen) 3,33; Rick van der Ven (handboog) 3,33; Rick van den Oever (handboog) 3,33; Sjef van den Berg (handboog) 3,33; Inge van Caspel (handboog) 3,33; Irina Markovic (handboog) 3,33; Martine Couwenberg) (handboog) 3,33;
129. Marnix Bunnik (ju-jitsu) 3; Ruben Assmannn (ju-jitsu) 3; Ronald Vink (rolstoeltennis) 3; Nederlandse ploeg (dressuur) 3; Frank Hosmar (paralympisch ruiter) 3; Lisa den Braber (paralympisch zwemmen) 3; Simon Boer (paralympisch zwemmen) 3; Bauke Mollema (wielrennen) 3; Peter Müllenberg (boksen) 3; Nederlandse vrouwen 4 (roeien) 3; Laren (hockey) 3; Linda Bolder (judo) 3; Noël van Klaveren (turnen) 3; Henri Tilleman (biljart) 3; Ellen van Dijk (wielrennen) 3; Mariska Huisman (schaatsen) 3; Linda de Vries (schaatsen) 3; Nederlands vrouwenteam (bridge) 3; Ronald Hertog (atletiek paralympisch) 3; Nederland (touwtrekken vrouwen) 3; Ielja Strik (powerliften) 3; Anneloes Peulen (zwemmend redden) 3; Pieter Weening (wielrennen) 3;
152. Sjef van den Berg (boogschieten) 2,66;
153. Annemiek van Vleuten (wielrennen) 2,5; Lucinda Brand (wielrennen) 2,5; Roxane Knetemann (wielrennen) 2,5; Thalita de Jong (wielrennen) 2,5; Daan Breeuwsma (shorttrack) 2,5; Yara van Kerkhof (shorttrack) 2,5; Sanne van Kerkhof (shorttrack) 2,5; Lara van Ruijven (shorttrack) 2,5; 161. Mark Horsten (inlineskaten) 2,25;
162. Tamara Rademakers (biljart) 2;
163. Edward Gal (paardensport) 1,75;
164. Loes Gunnewijk (wielrennen) 1,66; Lars Scheenstra (inlineskaten) 1,66; Huidji See (biljart) 1,66; Rick van den Oever (boogschieten) 1,66; Mike Schloesser (boogschieten) 1,66; Ruben Bleyendaal (boogschieten) 1,66;
170. Marjolein Buis (rolstoeltennis) 1,5; Sharon Walraven (rolstoeltennis) 1,5;
172. Moniek Nijhuis (zwemmen) 1; Sharon van Rouwendaal (zwemmen) 1; Mixed Estafette (zwemmen) 1; Saskia Boomgaard/Ruben Assmann (ju-jitsu) 1; Nederlandse mannen (hockey) 1; Nederlandse vrouwen (hockey) 1; Nederlandse vrouwen (kanopolo) 1; Roel Braas (roeien) 1; Inge Janssen (roeien) 1; Amsterdam (hockey) 1; Edith Bosch (judo) 1; Birgit Ente (judo) 1; Sanne Verhagen (judo) 1; Ivo Aarts (biljart) 1; Lichte mannen vier (roeien) 1; Holland Acht mannen (roeien) 1; Glenn Hofman (driebanden) 1; Johan de Gier (ju-jitsu) 1;
189. Maike op het Veld (zwemmend redden) 1.

Gerelateerde artikelen
Lees meer over
ranomi kromowidjojo  - sven kramer