• Telesport
  • Voetbal
    • Terugblik WK voetbal
  • Wielersport
  • Tennis
  • Autosport
  • Darts
  • Golf
  • Scorebord
  • TV
  • EredivisiePro

SNELNIEUWS

Vrijdag 29 augustus
 
 
Exclusieve artikelen van de Telegraaf redactie
vr 09 aug 2013, 06:35

Sport Index: de medailles

Een compleet overzicht van de gewonnen medailles die meetellen voor de Lotto Topsport Index.

Foto: De Telegraaf

GOUD: 73

EK SCHAATSEN: Sven Kramer

EK SCHAATSEN: Ireen Wüst

EK SHORTTRACK: Freek van de Wart

EK SHORTTRACK: Teamrelay vrouwen

EUROPA CUP KORFBAL: Koog Zaandijk

AUSTRALIAN OPEN: Aniek Koot

AUSTRALIAN OPEN: Aniek Koot/Jiske Griffioen

WK SPRINT: Michel Mulder

WK VELDRIJDEN: Marianne Vos

WERELDBEKERFINALE VIERSPANNEN: Koos de Ronde

WERELDBEKERFINALE SHORTTRACK: Teamrelay vrouwen WK

SCHAATSEN ALLROUND: Sven Kramer

WK SCHAATSEN ALLROUND: Ireen Wüst

EUROPA CUP HOCKEY ZAAL: Den Bosch dames

EK ATLETIEK INDOOR: Eelco Sintnicolaas

EK BOOGSCHIETEN INDOOR: Nederlands team (Rick van der Ven, Rick van den Oever, Sjef van den Berg/onderdeel recurve)

EK BOOGSCHIETEN INDOOR: Nederlands team (Peter Elzinga, Mike Schloesser, Ruben Bleyendaal/compound)

EK BOOGSCHIETEN INDOOR: Van der Ven (recurve)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Jan Smeekens (500 meter)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Kjeld Nuis (1000 meter)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Jorrit Bergsma (5 en 10 km)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Arjan Stroetinga (massastart)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Marrit Leenstra (1500 meter)

WK AFSTANDEN: Ireen Wüst (1500m)

WK AFSTANDEN: Ireen Wüst (3000m)

WK AFSTANDEN: Sven Kramer (5000m)

WK AFSTANDEN: Jorrit Bergsma (10km)

WK AFSTANDEN: Nederland vrouwen (ploegachtervolging, Ireen Wüst, Diane Valkenburg, Marrit Leenstra)

WK AFSTANDEN: Nederland mannen (ploegachtervolging, Sven Kramer, Jan Blokhuijsen, Koen Verweij)

RONDE VAN VLAANDEREN: Marianne Vos (Ronde van Vlaanderen)

EK BILJARTEN: Nederland (straight pool)

EK BILJARTEN: Nick van den Berg (straight pool)

EK BILJARTEN: Thérèse Klompenhouwer (driebanden)

WAALSE PIJL: Marianne Vos

EK BILJARTEN: Niels Feijen (9-ball)

EK BILJARTEN: Nederland (Dick Jaspers/Raimond Burgman)

EK BILJARTEN: Monique van Exter (vrouwen vrij spel)

EK BILJARTEN: Raymund Swertz (kader 47/2)

EK BILJARTEN: Raymund Swertz (kader 71/2)

EK JUDO: Kim Polling (tot 70kg)

EK JUDO: Vrouwen (Edith Bosch, Birgit Ente, Sanne Verhagen, Anicka van Emden, Marhinde Verkerk)

PREMIER LEAGUE DARTS: Michael van Gerwen

EURO HOCKEY LEAGUE: Bloemendaal

CLUB CHAMPIONS CUP: Den Bosch

EK ROEIEN: Vier zonder mannen (Meylink/Hendriks/Lücken/Michiel Versluis)

ROLAND GARROS: Jiske Griffioen/Aniek van Koot (rolstoel dubbel

EUROPESE TOUR GOLF LYONESS OPEN: Joost Luiten

EK INLINESKATEN: Manon Kamminga (afvalkoers)

EK INLINESKATEN: Michel Mulder (500 meter)

EK INLINESKATEN: Irene Schouten (10 km punten/afvalkoers)

EK INLINESKATEN: Ronald Mulder (200 meter)

EK INLINESKATEN: Manon Kamminga (200 meter)

EK INLINESKATEN: Nederlandse vrouwenploeg (aflossing/Bianca Roosenboom, Elma de Vries, Mannon Kamminga)

EK INLINESKATEN: aflossing gemengd (Mark Horsten/Ronald Mulder/Bianca Roosenboom/Manon Kamminga)

EK INLINESKATEN: Manon Kamminga (1000 meter)

EK INLINESKATEN: Ronald Mulder (200 meter tijdrit weg)

EK INLINESKATEN: Manon Kamminga (afvalkoers weg)

EK INLINESKATEN: Elma de Vries (puntenkoers weg)

EK INLINESKATEN: Crispijn Ariëns (puntenkoers weg)

EK INLINESKATEN: Nederlandse vrouwenploeg (aflossing weg/Manon Kamminga, Bianca Roosenboom, Elma de Vries)

EK INLINESKATEN: Nederlandse mannenploeg (aflossing weg/Michel Mulder, Ronald Mulder, Lars Scheenstra)

EK INLINESKATEN: Elma de Vries (marathon)

WK BEACHVOLLEYBAL: Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen

EK SOFTBALL: Nederland

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Iris Pruysen (verspringen)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Kenny van Weeghen (wheelen 200m)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Marlou van Rhijn (wheelen 100m)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Marlou van Rhijn (wheelen 200m)

WORLD GAMES: Touwtrekken (mannen)

WORLD GAMES: Nederland (korfbal)

WK ZWEMMEN: Ranomi Kromowidjojo (50m vrije slag)

WK MOTOCROSS: Jeffrey Herlings

WIELRENNEN: Pieter Weening (Ronde van Polen)

ZILVER: 45

WK DARTS: Michael van Gerwen

EK SCHAATSEN: Jan Blokhuijsen

EK SCHAATSEN: Linda de Vries

EK SHORTTRACK: Teamrelay mannen

AUSTRALIAN OPEN: Robin Haase/Igor Sijsling

AUSTRALIAN OPEN: Marjolein Buis (dubbel met Britse Lucy Shuker)

WERELDBEKERFINALE SHORTTRACK: Teamrelay mannen

WK SCHAATSEN ALLROUND: Diane Valkenburg

ATP TOERNOOI ROTTERDAM: De Bakker/Huta Galung (dubbel)

EK BOOGSCHIETEN INDOOR: Elzinga (compound)

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Bob de Jong

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Mariska Huisman

WK SHORTTRACK: Sjinkie Knegt

WK SHORTTRACK: Jorien Ter Mors

WK AFSTANDEN: Ireen Wüst (1000m)

WK AFSTANDEN: Lotte van Beek (1500m)

WK AFSTANDEN: Jorrit Bergsma (5000m)

WK AFSTANDEN: Ireen Wüst (5000m)

WK AFSTANDEN: Sven Kramer (10km)

RONDE VAN VLAANDEREN: Ellen van Dijk

EK BILJARTEN: Henri Tilleman (kader 47/2)

EK TURNEN: Noël van Klaveren (sprong)

EK JUDO: Linda Bolder (tot 70kg)

EK JUDO: Henk Grol (tot 100kg)

WERELDBEKERFINALE DRESSUUR: Adelinde Cornelissen

CLUB CHAMPIONS CUP: Laren

EK ROEIEN: Dubbelvier vrouwen (Scheenaard/Nicole Beukers/Van Dorp/Sophie Souwer)

ROLAND GARROS: Sharon Walraven (rolstoel dubbel met Duitse Sabine Ellerbrock)

ROLAND GARROS: Jiske Griffioen (rolstoel enkel)

ROLAND GARROS: Ronald Vink (rolstoel dubbel met Britse Gordon Reid)

EK BOKSEN: Peter Müllenberg (tot 81 kilo)

RONDE VAN ZWITSERLAND: Bauke Mollema

EK BRIDGE: Nederlands vrouwenteam

EK INLINESKATEN: Jan Blokhuijsen (puntenkoers weg)

EK INLINESKATEN: Ronald Mulder (500 meter weg)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Amy Siemons (wheelen 100m)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Ronald Hertog (verpringen)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Kenny van Weeghel (wheelen 100m)

ATP TENNISTOERNOOI GSTAAD: Robin Haase

WORLD GAMES: Touwtrekken (vrouwen)

WORLD GAMES: Marnix Bunnik en Ruben Assman (ju-jitsu/duo mannen)

WORLD GAMES: Natalie Grinsham (squash)

WORLD GAMES: Ielja Strik (powerliften vrouwen)

WORLD GAMES: Anneloes Peulen (zwemmend redden 100m)

WORLD GAMES: Nederland (zwemmend redden 4 x 50m vrouwen)

BRONS: 49

WK DARTS: Raymond van Barneveld

EK SCHAATSEN: Diane Valkenburg

EK SHORTTRACK: Jorien ter Mors

WK SPRINT: Hein Otterspeer

WK VELDRIJDEN: Lars van der Haar

WERELDBEKERFINALE VIERSPANNEN: IJsbrand Chardon

WERELDBEKERFINALE SHORTTRACK: Niels Kerstholt

WK BAANWIELRENNEN: Matthijs Büchli (keirin)

EK BOOGSCHIETEN INDOOR: Van den Berg

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Sven Kramer

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Ireen Wüst

WERELDBEKERFINALE SCHAATSEN: Diane Valkenburg

WK SHORTTRACK: Freek van der Wart

WK SHORTTRACK: teamrelay mannen

WORLD BASEBALL CLASSIC: Nederland

WK AFSTANDEN: Jan Smeekens (500m)

WK AFSTANDEN: Bob de Jong (10km)

PARIJS ROUBAIX: Niki Terpstra

EK BILJARTEN: Tamara Rademakers (straigt pool)

EK BILJARTEN: Niels Feijen (8-ball)

EK BILJARTEN: Tamara Rademakers (8-ball)

EK BILJARTEN: Ivo Aarts (9-ball)

EK JUDO: Marhinde Verkerk (tot 78kg)

WERELDBEKERFINALE DRESSUUR: Edward Gal

EURO HOCKEY LEAGUE: Amsterdam

EK ROEIEN: Roel Braas (skiff)

EK ROEIEN: Inge Janssen (skiff)

EK ROEIEN: Marie-Anne Frenken (skiff)

EK ROEIEN: Twee zonder (Rogier Blink/Mitchel Steenman)

EK ROEIEN: Acht mannen WK DAMMEN: Roel Boomstra

EK INLINESKATEN: Ronald Mulder (300 meter)

EK INLINESKATEN: Crispijn Ariëns (10 km punten/afvalkoers)

EK INLINESKATEN: Nederlandse mannenploeg (aflossing)

EK INLINESKATEN: Mark Horsten (1000 meter)

EK INLINESKATEN: Irene Schouten (puntenkoers weg)

EK INLINESKATEN: Manon Kamminga (marathon)

WORLD CUP ROEIEN: Lichte mannen vier

WORLD CUP ROEINE: Holland Acht (mannen)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Amy Siemons (wheelen 200m)

WK ATLETIEK PARALYMPICS: Kenny van Weeghen (wheelen 400m)

WORLD GAMES: Ruben Assman en Saskia Boomgaar (ju-jitsu/duo mixed)

WORLD GAMES: Johan de Gier (ju-jitsu tot 71 kg)

WORLD GAMES: Glenn Hofman (biljarten/driebanden)

WORLD GAMES: Nederland (zwemmend redden 4 x 25m vrouwen)

WORLD GAMES: Maike op het Veld (zwemmend redden 100m)

WK ZWEMMEN: Ranomi Kromowidjojo (100m vrije slag)

WK ZWEMMEN: Ranomi Kromowidjojo (50m vlinderslag)

WK ZWEMMEN: Nederland (4 x 100 vrouwen/Kromowidjojo, Heemskerk, Inge Dekker en Elise Bouwens)

Gerelateerde artikelen

14.0 °C
ZZW3
 
files 120
104 km.
Beurs AEX
AEX 412.14
+ / - -0.25%