*

Zoeken
  Zoeken met  
David Nalbandian kan beter uit de voeten op gravel dan op een dansvloer. David Nalbandian kan beter uit de voeten op gravel dan op een dansvloer. Foto: AFP
do 16 feb 2012, 08:54

Sambales voor tennissers

Van onze Telesportredactie
SAO PAOLO -  Aan de vooravond van carnaval hebben enkele spelers die meedoen aan de Brasil Open in Sao Paulo een sambaschool bezocht om meer te leren over het grote volksfeest dat Brazilië al weken bezig houdt en om de heupen zelf eens even flink los te schudden.

David Nalbandian, Santiago Giraldo, Juan Sebastian Cabal, Robert Farah, Diego Junqueira, Frederico Gil en Daniel Gimeno-Traver woonden een voorbereiding bij en moesten daarna zelf de dansvloer op.

"Het was geweldig. Een goede gelegenheid om meer over het Braziliaanse carnaval te leren en om te zien hoe ze voorbereiden", zei Nabaldian. "Het duurt wel even voordat je de samba onder de knie hebt, maar we hebben ons beste beentje voorgezet."

Giraldo was vooral onder de indruk van de dansers en danseressen zelf. "De dans is, denk ik, echt een traditionele Braziliaanse activiteit, erg mooi, en wij Zuid-Amerikanen houden natuurlijk van dansen. De samba vind ik fascinerend. Ik vind het fantastisch om ernaar te kijken, te zien hoe zij dansen. Ik kan het zelf maar een klein beetje. Ze hebben het me geprobeerd te leren, maar ik ben er niet zo goed in."

Ook bij Gil zijn zijn danskunsten niet van hetzelfde niveau als zijn tennis. "Ik heb het geprobeerd, maar ik heb totaal geen ritmegevoel."


en volg Telesport op:
twitter hyves RSS