*

Zoeken
  Zoeken met  
wo 22 feb 2012, 13:56

Heistop in Rotterdam voor tennissers

ROTTERDAM -  Bij de bouw van het nieuwe Centraal Station in Rotterdam zijn vorige week heiwerkzaamheden tijdelijk stilgelegd om de tennissers van het ABN Amro toernooi hun ochtendrust te gunnen. De sporters verbleven in hotels in de buurt. Leefbaar Rotterdam is er kwaad over, omdat met twee maten wordt gemeten.

Foto: ©henkkoster2012

"Worden in de toekomst dergelijke werkzaamheden ook stilgelegd voor mensen die nachtdienst hebben gehad”, vraagt LR-raadslid Jolanda Ton zich af. Bovendien stelt ze dat de werkzaamheden aan CS vertraging hebben opgelopen.

Er werd niet geheid tussen 13 en 17 februari van 09.00 tot 12.00 uur. Bij eventuele vertraging van de werkzaamheden kon de bouwer op een ander tijdstip langer doorgaan. Dat zou niet zijn gebeurd. "Of er wel of niet langer door geheid moet worden, is niet aan de gemeente maar aan de heier”, aldus de woordvoerster van de gemeente.


en volg Telesport op:
twitter hyves RSS