Jankovic pakt titel in Indian Wells
Robin Haase wint challenger
Nadal was met hoofd bij eindzege
Ljubicic tegen Roddick in finale
Ljubicic verrast tegen Rafael Nadal
UPDATE Haase na thriller in finale
Arantxa Rus strandt in kwartfinale
Wozniacki in finale tegen Jankovic
Söderling verrast Murray
Serena Williams zegt af voor Miami
Jankovic naar finale Indian Wells
Haase naar laatste vier in Italië
Ljubicic paar tellen te vroeg klaar
'Ongelooflijk niveau' bij Nadal
Mooie zege Rafael Nadal
Jankovic in halve finale
Arantxa Rus naar kwartfinale
Sjarapova weer weken aan de kant
Murray door na opgave tegenstander
Wozniacki wint taaie driesetter
Nadal in kwartfinales Indian Wells
Na Federer weer kanon uitgeschakeld
Haase naar kwartfinale
Tennisbabe geeft er de brui aan
Federer: Veel slechte dingen gedaan
Rus ronde verder in Fort Walton
Baghdatis: Zeven mijn geluksgetal
BAGHDATIS VERRAST FEDERER
Roddick stuurt De Bakker naar huis
De Bakker daagt Roddick uit
Safina meldt zich af voor Miami
Djokovic met schrik vrij
Nadal zonder problemen verder
Azarenka kan koffers pakken
Clijsters sneuvelt na marathonpartij
Haase in tweede ronde challenger
Moeizame zege voor Federer
Davidenko loopt met gebroken pols
De Bakker door na opgave opponent
Nadal dendert door
Koeznetsova, Ivanovic onderuit
Wildcard Miami voor Rus
FOTO'S Tweede Hit for Haïti succes
Henin verrassend onderuit
De Bakker verder in Indian Wells
Middelkoop klaar in Sarajevo
Middelkoop naar kwartfinales
Rafael Nadal wil gras ruiken
Davis Cup in Zoetermeer
Krajicek ook klaar in dubbelspel
Nederlaag Sluiter in Sarajevo
Indian Wells: Rus, Krajicek 'exit'
Middelkoop naar tweede ronde
Nadal deze week terug op de baan
Krajicek, Rus dichtbij hoofdtoernooi
Gonzalez slaat Chili verder
Primeur Pavlioetsjenkova
WTA sluit megadeal af
Djokovic haalt beslissende punt
Spanje in kwartfinale Davis Cup
Joezjni slaat Rusland in kwartinale
Hantuchova in finale Monterrey
Oranje in Daviscup tegen Italië
Belgen onderuit in de Daviscup
Italië leidt in Davis Cup
Spanje heeft moeite met Zwitsers
Ster Sevastova stijgt snel
Davydenko niet in Daviscup
Nalbandian toch in Davis Cup
Rug blijft Safina parten spelen
De Bakker traint met Agassi
Daviscupduel in Chili uitgesteld
Jankovic is het spoor bijster
Tennisser Haas onder het mes
Davidenko onzeker voor Davis Cup
Venus wint Billie Jean King Cup
Sluiter vroeg onderuit
Hoogtepunt voor Thiemo de Bakker
Gulbis pakt titel in Florida
Haase won zondag - begeleid door zijn coach Dennis Schenk - van de Fransman Jean-Noël Inausti en was een dag later te sterk voor de Brit Marcus Willis: 6-4 6-4. „Zeker zondag in de eerste set speelde ik uitstekend en vandaag heb ik slechts twee breakpunten tegen gehad. Ik ben dus tevreden”, vertelde Haase, die maandagavond nog niet wist tegen wie hij in de eerste ronde uitkomt.
Haase werd in juli 2008 - toen nog als nummer 67 van de wereld - geopereerd aan zijn knie. Na twee maanden herstel maakte hij in Ljubljana zijn comeback. Hij reikte tot de halve finales maar moest de week erop afzeggen voor de Daviscupontmoeting met Zuid-Korea. De klachten hielden aan, in mei onderging hij een nieuwe operatie. Pas een paar weken geleden vond hij de tijd rijp voor een rentree op de baan. „Het vocht in mijn knie blijft terugkeren, maar uit trainingen waarbij ik om de punten speelde bleek de afgelopen weken dat het binnen de perken blijft. Nu gaan we kijken hoe de knie zich hier houdt. Tot nu toe is de reactie goed. Maar ik moet weer wennen aan het spelen van wedstrijden.”
Hij probeerde de afgelopen weken een podium te vinden, maar is inmiddels zonder ranking en dus niet zo maar toegelaten. „Ik begrijp dat ik niet meteen in het hoofdtoernooi van een challenger wordt toegelaten. Maar het viel me tegen dat ik als voormalig top honderd-speler ook voor kwalificaties geen uitnodiging kreeg. In Jersey heb ik ook moeten wachten tot er uiteindelijk een plaatsje voor me vrij kwam.”
Haase (22) wil in ieder geval deelnemen aan de Masters, half december in Rotterdam. „Tot die tijd hoop ik toch nog een paar toernooien te kunnen spelen, maar het is natuurlijk afhankelijk van hoe deze test verloopt. En ik moet blijven hopen op wildcards.”
Vanaf januari wil Haase gebruik maken van zijn beschermde status die hem deelname garandeert aan acht toernooien in een tijdspanne van negen maanden. Tennissers met een ernstige blessure krijgen zo de kans ook zonder ranking grote toernooien binnen te stromen. Bij de Australian Open zou zijn eerste optreden op het hoogste podium moeten volgen. „Dat is wel de bedoeling, mits ik fit ben natuurlijk.”
© 1996-2010 Uitgeversmaatschappij De Telegraaf B.V., Amsterdam. Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer