Martins Indi: Titel is het doel
Voetbalclub Yankees met City
Zoetermeer baalt van 'Almere' Toch speelde Murray niet vlekkeloos. De Brit, die in 2008 de finale van de US Open verloor van Roger Federer, leverde meteen zijn servicegame in. Bogomolov kon zijn opslag echter ook niet behouden. Na vier servicebreaks over en weer was het Murray die zijn opslag als eerste wist te behouden. Hij voerde zijn niveau op en speelde de set met 6-2 uit.
Ook in de tweede set kwam Murray achter, mede door een haperende service. Bogomolov, die tot vorig jaar onder de Amerikaanse vlag uitkwam maar inmiddels voor Rusland tennist, wist de voorsprong echter niet vast te houden en leverde bij een 5-4 achterstand opnieuw zijn servive en de set in. In het derde bedrijf was olympisch kampioen Murray oppermachtig.
"Het was nogal een geworstel”, beaamde Murray, die nog altijd geen grandslamtitel bezit, direct na afloop. "Zeker in het begin duurde het vaak lang voordat een punt werd gemaakt. Ik kreeg op een gegeven moment ook wat last van kramp. De komende wedstrijden moet ik echt meer drinken.”
In de tweede ronde treft Murray de Kroaat Ivan Dodig, die weinig moeite had met qualifier Hiroki Moriya (6-0, 6-1, 6-2).
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer