| Winterspelen 2010 | |||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
"Veel zal echter afhangen van de vorm van de dag", vervolgde Mulder, die pas na afloop van de wereldkampioenschappen sprint in het Japanse Obihiro werd toegevoegd aan de olympische equipe.
Mulder is in ieder geval niet naar Canada afgereisd om 'gewoon' mee te doen. "Ook voor mij is dit dé wedstrijd. Natuurlijk stel je jezelf dan ook een doel. Ik wil vooral twee goede races rijden. Maar de Spelen zijn voor mij pas echt geslaagd als ik het podium haal."
Mulder benaderde vorige week in Calgary zijn eigen Nederlands record op de 500 meter tot op 0,07 seconden en lijkt plotseling een outsider voor het podium. "Misschien heb ik daar wel iets te hard geschaatst, waardoor de concurrenten me nu iets beter in de gaten houden", lachte de pupil van Gerard van Velde.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer