| Winterspelen 2010 | |||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
De gouden plak bij het snowboarden heeft haar behoorlijk wat slapeloze nachten bezorgd. „Ik had steeds flashbacks van de race en lag maar te denken: is het wel waar, is het niet waar? Er zat ook enorm veel spanning in mijn lijf. Van zo'n olympische titel ga je je niet fitter voelen”, lachte ze na afloop van de festiviteiten in de Ridderzaal in Den Haag.
Vanwege haar slechte nachten heeft Sauerbreij even getwijfeld of ze wel zou afreizen naar Moskou voor de wereldbekerwedstrijd. Donderdagochtend moet ze om 7 uur weer op Schiphol staan. „Zeker omdat ik mij niet zo fit voel, zag ik het niet zo zitten. Maar ik wil toch mijn eerste plaats in de wereldbeker vasthouden. We zullen wel zien hoe het gaat.”
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer