*

Zoeken
  Zoeken met  
wo 24 feb 2010, 11:49

Jac Orie voelt mee met Kemkers

RICHMOND -  Een uur na afloop van hét schaatsmoment van de Spelen stroomde de ijsbaan in Vancouver alweer vol. Ook bij de schaatsers en trainers die zich aan het voorbereiden waren op de laatste afstanden, ging het vooral over de misser van Kemkers.

Jac Orie Jac Orie Foto: ANP

„Je zakt natuurlijk door de grond', aldus Control-trainer Jac Orie. „Het is niet moeilijk voor te stellen wat zo'n moment met je doet.”

En Ingrid Paul, coach bij de Canadezen: „Het is verschrikkelijk wat er is gebeurd. Kemkers doet altijd veel op de kruising, misschien nu iets te veel”, zei ze over de trainer, die de oriëntatie kwijtraakte na op een whiteboard voor Kramer het tijdsverschil met de Zuid-Koreaanse klassementsleider Seung-Hoon Lee op te hebben geschreven.


Winterspelen 2010
Nieuws
Schaatsen
Vancouverjournaal
Uitslagen
Medaillespiegel
Nederlanders
Records
Historie
Mooiste foto's
Video's
Column Kramer
Column Timmer
Column Veldkamp
Weblog Ingrid Paul
  • rss Olympisch schaatsen
  • Olympisch schaatsen