„Het had goud moeten zijn”, zei Tuitert voor een volle zaal. „Maar met een verbetering van het olympisch record hebben we laten zien dat we eigenlijk het beste team zijn.”
Voor Kramer klonk groot applaus. De TVM'er ging naar Vancouver met als doel om een olympische held te worden, met twee of drie gouden medailles. Kramer kwam echter niet verder dan goud op de 5 kilometer en brons op de achtervolging. „Het begon met mijn winst op de 5 kilometer uitstekend. Dan denk je dat het daarna makkelijker gaat, maar het tegendeel was waar. Ik heb zeker geen twee makkelijke weken gehad. Maar ik denk dat ik over twee maanden heel blij ben met mijn gouden en bronzen plak.”
Erica Terpstra, die haar laatste Spelen beleefde als voorzitter van NOC*NSF, reikte de vier schaatsers een prijs uit. Daarna klonk 'We are the champions' door het Holland Heineken House, waar de rijders zich wat onwennig bij voelden.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
| Winterspelen 2010 | |||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||